Prostěradla dle rozměrů

Vyberte si prostěradlo na míru své postele. Když zvolíte správné rozměry, které budou přesně podle vaší matrace, bude vaše nové prostěradlo sedět jako přibité a zůstane po celou noc, tam kde má. Když u nás nakoupíte nad 1499 Kč, zaplatíme vám dopravné.

 

Prostěradlo prostě musí sedět

Když má prostěradlo správný rozměr, tak dělá jenom radost. Snadno ho nasadíte, při užívání postele se ani nehne a vy si můžete užívat lůžko na maximum. Když správný rozměr zkombinujete s vaším oblíbeným materiálem, tak máte zaděláno na ideální lůžko. Když se rozměr netrefí, přináší to plno nepříjemností.

V případě že použijete prostěradlo, které je větší než matrace, tak nebudete mít problém obléci ho, ale problém nastane ve chvíli, kdy začnete takto vybavenou postel používat. Větší prostěradlo má spoustu materiálu navíc a jakkoliv úhledně jste ho nasoukali pod matraci, nevydrží tam. Posléze se vám začnou na posteli tvořit místa, kde bude onen materiál navíc, kam se vám budou v noci motat nohy, nebo vás bude tlačit do zad. To je spoustu bezesných nocí jen kvůli prostěradlu, to prostě nechcete.

V opačném případě, tedy za použití příliš malého prostěradla nastane jiný problém, a to už o něco dříve. Jen nasadit ho bude boj, protože je prostě moc malé. Při troše šikovnosti se vám to možná i povede, ale vznikne tak křehká rovnováha, při které vám bude celou noc reálně hrozit, že se prostěradlo svlékne a rázem budete místo matrace povlečení vy i s přikrývkou a polštářem.

Jestli se chcete takové noční můře vyhnout, dejte si záležet na správnosti rozměrů. Jestli máte byť jen stín pochybnosti, tak si raději vezměte do ruky metr a rozměry svojí matrace si ověřte. Určitě se to vyplatí. Zajistíte si tak klidný spánek i harmonickou atmosféru ve vaší ložnici.

142 položek celkem
b4251fa1dd98095 J-32894
Nahoru
Další produkty