Povlečení do postýlky

Vyberte si ze široké nabídky povlečení do dětské postýlky ze zdravotně nezávadné bavlny, která nedráždí citlivou dětskou pokožku, což dokládá i certifikát Oeko-Tex®. Když u nás navíc objednáte v hodnotě alespoň 1499 Kč, získáte dopravu zdarma.

 

Vybavíme pokojíček

Ještě před tím, než se miminko narodí, rodiče tráví čas vybíráním výbavičky a zařizováním dětského pokojíčku. V něm by neměla chybět postýlka s kvalitní matrací. Ale tím to nekončí. Do postýlky je třeba pořídit také dětské povlečení.

Je to právě postýlka, kde novorozenci, alespoň ze začátku, tráví většinu času. Proto by se tam měli cítit pohodlně, aby se jim tam mimo jiné dobře a nerušeně usínalo.

 

V peřinkách jako v peřinkách

Na výběru povlečení do postýlky byste si měli nechat opravdu záležet. Základem je kvalita materiálu. U většiny povlečení v naší nabídce je použita kvalitní hladká bavlna, jejíž zdravotní nezávadnost dokládá certifikát Oeko-Tex®. Dětské povlečení totiž musí být ze zdravotně nezávadného materiálu a nedráždit citlivou dětskou pokožku. 

Vybírejte z nejrůznějších vzorů a motivů. Když Vybíráte pro novorozence, tak můžete podle sebe, protože povlečení po vizuální stránce bude dělat radost hlavně vám. Pro trochu větší děti už můžete vybírat podle jejich preferencí. Ať už mají rádi králíka Binga, hrdinné záchranáře Tlapkové patroly nebo princezny z Frozen, u nás najdete to pravé. Ať to bude jakýkoliv motiv, spinkat se v novém povlečení bude krásně.

 

Ani se nehne

Věnujte pozornost správným rozměrům. Povlečení do postýlky bývá v rozptylu 90x135 cm – 100x135 cm. Je dobré si před objednáním peřinku přeměřit, aby rozměr dobře seděl. Nehrozí pak, že se peřinka v povlečení uvolní a bude v něm cestovat.

Povlečení do postýlky se vyplatí mít alespoň troje pro případ, že ho bude nutné vyměnit. A s těmi nejmenšími tyto případy nastávají. Přijdete si do výbavičky krásné a zdravotně nezávadné povlečení, které ozdobí dětský pokoj, a ve kterém bude vaše děťátko usínat jako v obláčcích. Spokojené miminko je ta nejlepší odměna.

59 položek celkem
Nahoru
Další produkty