Ložnice

Vyberte si z naší bohaté nabídky ložního prádla pro vaší ložnici a dopřejte si pohodlí, které si zasloužíte. Dobře zvolené povlečení a prostěradlo dokáže kvalitu vašeho spánku a duševní pohody posunout zase o kousek výše. U nás si vyberete, ať už hledáte hebkost a jemnost nebo dáváte přednost snazší údržbě.  

Povlečení do vaší postele

U povlečení je kromě vhodných rozměrů třeba zvolit správný materiál, u kterého může hrát zásadní roli i roční doba, kdy chcete povlečení používat. Univerzální a nejrozšířenější materiál, se kterým se u povlečení setkáte je bavlna, která má tu skvělou vlastnost, že v létě vám v ní není horko a zároveň velmi příjemně hřeje v zimě.

Právě v zimě pak oceníte hřejivé povlečení z materiálů jako je flanel nebo různé varianty mikrovlákna. Například v povlečení z mikroplyše, budete mít pocit, že jste se uvelebili do heboučkého teplého pelíšku.

Pokud nemáte rádi spánek v hebkých peřinkách, je pro vás jako stvořené krepové povlečení, které má kromě drsnější textury tu výhodu, že se nemusí žehlit. Pokud se vám líbí nepotřebnost žehlení, můžete zvolit i luxusní bavlněný satén, který je jemný, lesklý a neskutečně příjemný.

 

Ležet jako na obláčku

Při výběru prostěradla je to podobné. V první řadě je důležité zvolit správný rozměr pro vaší matraci, protože prostěradlo, které bude ve spánku následovat každý váš pohyb je noční můra. Musí zkrátka sedět jako ulité.

Stejně důležitý je i materiál, ze kterého je prostěradlo vyrobeno. Od jednoduchého bavlněného plátna, které vynikne svými chladivými vlastnostmi v létě, až po mikroflanel, což je ještě jemnější verze oblíbeného mikroplyše, který vás zahřeje a dopřeje tak nerušený spánek během chladných zimních nocí.

 

Spánkem to nekončí

Nezapomeňte ovšem i na další ložní textil do vaší ložnice. Oblíbené jsou povlaky na polštářky, které dodají vaší posteli styl. V kombinaci s přehozem na postel, který dotvoří dojem úhledně upravené a krásně ustlané postele, vznikne opravu krásná kombinace. Čím lépe bude vypadat postel přes den, tím více se do ní budete těšit večer.

Používání ložního prádla je velice důležité z hlediska hygieny. Prostěradlo a povlečení jsou totiž v těsném kontaktu s naší pokožkou a pokožka je známá tím, že neustále uvolňuje buňky na konci životnosti. Ložní prádlo chrání matraci, přikrývku i polštář před tím, aby se do nich tyto kousky odumřelé kůže dostaly. Díky tomu nám stačí jen vyprat povlečení a naše postele zůstávají mnohem čistší, než kdybychom spali na holých matracích a přímo pod přikrývkami.

Dopřejte si to nejkrásnější a nejpohodlnější ložní prádlo a přeměňte svou ložnici ve hřejivý pelíšek, odkud se vám nebude chtít ven. Nechte si zdát o něčem lepším, než je skvělý spánek, my vám k tomu pomůžeme.

527 položek celkem
Nahoru
Další produkty