Chrániče matrací

Pořiďte si chránič matrace, který prodlouží její životnost, zvýší hygienický standard vašeho lůžka a zbaví vás strachu, že když se něco vylije, zničí se vám matrace. Navíc pokud u nás objednáte alespoň za 1499 Kč, získáte dopravu zcela zdarma.

 

Zasloužená ochrana

Matrace je mnohdy to nejdražší, co v posteli máte. Samozřejmě když nepočítáme lidi. Aby vám matrace dlouho sloužila, opatřete ji chráničem matrací. Prodloužíte její životnost a ochráníte ji před znečištěním či poškozením. Navíc budete mít jistotu, že vždy spíte v čisté a hygienické posteli.

Chránič matrace by měl být standardní výbavou vaší matrace. Na lůžku se vám bude lépe a klidněji spát. Spolu s prostěradlem tvoří chránič výbornou ochranou bariéru mezi matrací a vámi. Účinně tak chrání vaši matraci před vnikem roztočů, bakterií a jiných choroboplodných škodlivých látek. 

 

Ani červené víno nemá šanci

Stejně dobře bude chránič matraci ochraňovat před průnikem veškerých tekutin. Ať už jde o pot, vylitý nápoj nebo únik moči, vaše matrace zůstane nedotčena a dokonale čistá. Chránič a potřísněné prostěradlo stačí vyprat a postel je okamžitě čistá.

Velká výhoda je to v posteli u malých dětí, kde se může stát, že dojde k nehodě. Vprostřed noci pak nemusíte vymýšlet co s pomočenou matrací. Stačí vám sundat chránič, nasadit nové prostěradlo, převléct potomka a ten může pokračovat ve spánku, hezky v suché postýlce. Ušetříte tím spoustu času a to se obzvlášť v noci počítá.

Až budete chránič matrace prát, učiňte tak na co nejvyšší teplotu, ať máte jistotu, že zničíte všechny mikroby. Můžete pak v klidu a pohodlně spát s jistotou, že jste v dokonale čistém a zdravotně nezávadném pelíšku.

 

Trefit rozměr

Při výběru chrániče matrace se stejně jako u prostěradla zaměřte na to, ať objednáte správný rozměr. Pouze dobře sedící chránič opravdu matraci ochrání. Díky po obvodu všité gumě bude chránič matrace držet na místě a nebude se shrnovat.

Navyšte hygienický standard ve vaší ložnici tím, že získáte snazší údržbu vaší postele. Dokonale hygienickou postel nezískáte pouze pravidelným střídáním prostěradla a povlečení, ale právě přidáním chrániče matrace. Zajistí vyšší čistotu vaší postele a navíc výrazně prodlouží životnost vaší matrace. Spěte v klidu a čistotě a užívejte si jen odpočinek a ty nejspokojenější sny.

30 položek celkem