O nás

Kdo jsme?

Jsme česká firma s motýlem ve znaku. Kouzelný svět spánku a lenošení známe lépe než jiní. Dobře víme, že spánek je zdravý a umírněné lenošení prospěšné. Naší vášní se už před lety stalo kvalitní ložní prádlo. Spoléháme přitom na poctivé výrobky z českých luhů a hájů a zakládáme si na rozmanité nabídce pestré jako příroda sama.

Nejraději máme povlečení a prostěradla s originálními motivy, která zaujmou na první pohled a dělají radost dlouhé dny a noci. Nezapomínáme ale ani na malé snílky, které zachumláme do pohádkových motivů, uložíme pod peřinu s jejich oblíbenými filmovými hrdiny nebo potěšíme společností domácích mazlíčků na polštáři.

Veškeré zboží pro vás vyrábíme s respektem k přírodě, tak aby bylo nezávadné, prvotřídní a přinášelo výjimečné pohodlí i estetický zážitek.

Váš spokojený spánek je naší radostí.

 

Proč nakupovat u nás na PovlečemeVás?

Jsme firma s motýlem, která nabízí prvotřídní lůžkoviny tuzemské výroby. Na trh jsme přilétli sice teprve před pár lety, ale přesto jsme díky lákavé a bohaté nabídce stihli přilákat na 300 000 zákazníků, kteří se k nám stále rádi vracejí.

Nepotrpíme si na žádné zbytečné čekání ani dlouhé prodlevy. Osobně proto dohlížíme na to, aby se k vám každá objednávka dostala co možná nejdříve. Za rychlé dodání u nás ale můžete navíc ušetřit, třeba s dopravou zdarma u objednávek nad 1499 Kč.

Rádi vás přivítáme i v našem motýlím klubu, kde budete moci čerpat hojné výhody v podobě slev, exkluzivních informací nebo formou bezplatné výměny zboží. 

Aby se vám nakupovalo co možná nejlépe a nemuseli jste nic dlouho hledat, vyložili jsme všechno zboží na web. Přehledně jsme veškerý sortiment roztřídili, pečlivě popsali a zdokumentovali, takže v našem e-shopu je radost nakupovat. Stejně jako v našich lůžkovinách lenošit a spát.

 

Motýl Snílek k vašim službám

S výběrem ložního prádla u nás nemůžete šlápnout vedle. Na to se můžete spolehnout, jako že se Motýl Snílek jmenuju. U nás vždycky víme, co zrovna letí. Sledujeme za vás snové módní trendy, ale nezapomínáme ani na osvědčenou klasiku.

Zaleťte si k nám do světa zdravých spokojených snů, kde pro vás hýčkáme spoustu kvalitních a nezávadných lůžkovin od špičkového českého výrobce. Ovšem pozor! Připravte se na to, že někdy se vám z našeho povlečení možná nebude chtít vstávat… Nejdůležitější ale je, že s našimi výrobky vás nepotkají žádné noční můry.

Váš Motýl Snílek