Přehozy na postel

Vyberte si krásný nový přehoz na vaši postel. Je nejen elegantním, ale i velmi praktickým doplňkem vaší ložnice. Schová nedokonale ustlanou postel, zútulní ložnici a ochrání vaše peřiny před prachem. Přehozy na postel se opět vrací do módy. My vám při nákupu nad 2000 Kč vrátíme cenu dopravy.

 

Dokonale ustláno za pár vteřin

Aby vaše postel i přes den vypadala naprosto dokonale, musí být dokonale ustlaná. Na to není vždy úplně čas a mnohdy ani vůle. Máme však pro vás jednoduché řešení. Pořiďte si přehoz na postel. Ten zařídí, že ustelete na pohled dokonale a to v nepoměrně kratším čase.

Jako bonus bude přehoz chránit vaše lůžkoviny před prachem, což oceníte obzvlášť tehdy, když svou postel neuvidíte pár nocí. Až se opět shledáte, budete uléhat do čerstvých peřinek.

Pro ještě lepší vizuální dojem jsou přehozy často nabízeny v setu s polštářky, které dokonale dotvoří dojem z vaší ustlané postele. Ale pozor, budete muset odolávat pokušení, skočit do polštářků po hlavě. Sice je to příjemný zážitek, ale stlát budete muset znovu.

 

Jak dlouhý je moc krátký?

Při výběru přehozu zohledněte rozměr a materiál. Aby vypadal dobře a elegantně, nesmí být příliš krátký ani moc dlouhý. Nesmí z něj vykukovat matrace ani peřiny, zároveň by neměl sahat až úplně na zem. Měl by ideálně končit asi 10 cm pod spodní hranicí matrace, a to na všech stranách.

Komu se líbí delší přehoz, pohlídejte si, aby končil asi 1 cm nad podlahou, jinak bude křičet, že k této posteli v žádném případě nepatří. Delší přehoz může pěkně zakrýt třeba úložné vaky a boxy pod postelí.

Každý večer budete přehoz skládat, proto je nejlepší přehoz z nemačkavého materiálu. Jelikož se na něj bude prášit, měl by být kvalitní a stálobarevný. Budete ho prát stejně často jako povlečení. Přehozy v naší nabídce takové jsou.

Celkový vzhled vaší ložnice přímo ovlivňuje, jak se cítíte. To pak ovlivňuje kvalitu spánku. Přehoz by tak měl ložnici přirozeně doplňovat. Slaďte ho s kobercem, nábytkem, závěsy i povlečením. Vytvořte z ložnice dokonale útulné místo i přes den dokonale ustlanou postelí.

21 položek celkem
1712 prehoz na postel kruhy 220x240cm 2ks 45x45cm U-1956817915365198