Dětský pokoj

Vybavte postel či postýlku vaší ratolesti kvalitním ložním prádlem, které bude milovat. Z nejrůznějších motivů jde až hlava kolem, stačí si jen vybrat to, ze kterého bude vaše dítko šťastné. Samozřejmostí jsou pouze zdravotně nezávadné kvalitní materiály. Při nákupu nad 2000 Kč za vás zaplatíme dopravu.

 

Pro děti to nejlepší

Vyberte si z kvalitního povlečení pro děti, které si vaše ratolesti prostě zamilují. Hrdinové z jejich oblíbených příběhů s nimi budou každou noc a budou tvořit nedílnou součást výzdoby dětského pokoje. K povlečení samozřejmě nabízíme i tematická dětská prostěradla a také dětské polštářky a dětské deky. Jestli vaše dítě fandí například Tlapkové Patrole, tak může mít veškeré lůžkoviny s jejich motivem. 

Díky tomu se bude dítěti v jeho pokoji líbit, díky přítomnosti svých hrdinů se bude cítit bezpečně a díky tomu bude i lépe spát. Kvalitní spánek a sladké sny chceme svým dětem dopřát úplně všichni, přitom je to tak snadné.

Pokud jste našli skvělé povlečení a nemáte ho na co obléci, nevěšte hlavu. V naší nabídce najdete i přikrývky a polštáře ve velikostech pro malé, ale i větší děti.

 

Hajá jako andílek

Mysleli jsme i na ty nejmenší, takže v naší nabídce najdete i vybavení dětské postýlky. Povlečení do postýlky v našem sortimentu splňují přísné podmínky zdravotní nezávadnosti, takže si můžete být jistí, že vaše miminko ukládáte do bezpečného prostředí. Za zmínku stojí i prostěradla do postýlky, mezi nimiž najdete i ta nepropustná, která ochrání vaši matraci pro případ, že by selhala plenka. V lůžkovinách od nás bude vaše děťátko nerušeně spinkat.

 

Jako by to bylo doopravdy

Vyzkoušejte povlečení s 3D fototiskem. Je to krásné povlečení s fotorealistickým potiskem, takže můžete sdílet lože s roztomilými štěňátky a neriskovat, že vám potřísní postel, nebo s majestátním tygrem a nemuset mít strach, že vás sežere. Díky moderní technologii potisk vydrží, nespírá se a na tkanině nepůsobí jako nálepka, je na dotek příjemný a tak neohrožuje kvalitu spánku. Je to skvělá volba pro větší děti i hravější dospělé.

 

Dětský pokoj nestačí

Jakkoliv krásný a harmonický dětský pokoj svému potomkovi zařídíme, nemůžeme ho v něm držet neustále. Ani bychom neměli, dětem prospívá pobyt na čerstvém vzduchu a hlavně pohyb na čerstvém vzduchu. Mysleli jsme na to, a proto jsme pro vás vybrali propriety pro venkovní zábavu pro děti. Myslíme při tom jak na pohyb a hru, tak na bezpečnost.

647 položek celkem
Nahoru
Další produkty