Prostěradla 120x200 cm

Vyberte si prostěradlo pro vaše rozšířené jednolůžko a užívejte si prostor, který máte navíc, na jemném a kvalitním povrchu. Spěte jako na obláčku a bez starostí. Aby starostí bylo co nejméně, tak vám při útratě nad 2000 Kč odpustíme poplatek za dopravu.

 

Takové malé letiště

Rozšířené jednolůžko je skvělá volba do pokoje teenagera, protože kromě prostoru navíc, který má sám pro sebe ve spánku, má i dost místa pro kamaráda či kamarádku, když se chtějí kouknout na film nebo na cokoliv jiného. I taková postel potřebuje kvalitní prostěradlo a právě proto jsme tu my.

Vybírejte barvu, která nejlépe zapadne do interiéru pokoje a materiál, který vám nejlépe sedne. Česaná Jersey Mako bavlna je skvělá volba pro svou vysokou jemnost i kvalitu zpracování.

 

Něco navíc

Dobrou volbou pro postel teenagera je i chránič matrace pro případ, že by se něco na postel vylilo. A když už se staráme o matraci, proč se rovnou nepostarat i o zbytek postele. V naší nabídce najdete i krásná povlečení s potiskem, jejichž motivy objímají široký záběr zájmů, takže jistě vyberete to pravé právě pro vašeho potomka. Potisk je kvalitní a na povlečení není vůbec cítit, takže pohodlí je zaručeno.

Vybavte pokoj vašeho potomka nebo ložnici pro hosty kvalitním prostěradlem pro rozšířené lůžko. Nezapomeňte ani na kvalitní povlečení. Ať už v takto vybavené posteli bude spát kdokoliv, můžete si být jistí tím, že bude mít jen ty nejsladší sny.