Ručníky

26 položek celkem

I na takové drobnosti jako je ručník záleží. Možná si říkáte, co jde zkazit pří výběru ručníku? Hodně. Nezáleží totiž jen na barvě a velikosti, ale také na kvalitě.

Kdo by si chtěl třít pokožku hrubými vlákny? Ručník by vás měl okouzlit svou jemností, savostí a nadýchaností. Až pak přijde na řadu jeho barva.

Vyberte si ze široké nabídky bambusových a bavlněných ručníků mnoha barev a atraktivních vzorů. Potěší vás vysokou savostí, hebkostí na dotek a dlouhou životností.

Ručník je věc, která naše životy provází tak nějak samozřejmě. Utíráme si s ním ruce, obličej, sušíme vlasy. Když si ručník jdeme koupit, koukáme se po barvě, aby ladila s koupelnou a velikosti. Co takhle ale gramáž a materiál?

Kvalitní ručník by měl mít gramáž alespoň 450 gramů na metr čtvereční. Jen tak se vyhnete tomu, že po pár vypráních skrz něj budete vidět.

Když přijde na řadu materiál, sáhněte po bavlněném froté nebo bambusu. Froté ručník ze 100% bavlny je nadýchaný, jemný na dotek a vy se můžete spolehnout na jemnou péči o vaši pokožku. Navíc výborně saje vlhkost a rychle schne.

Froté ručník z bambusové viskózy vás překvapí skvělou prodyšností, savostí i tím, jak rychle uschne. Hravě strčí do kapsy i svého bavlněného kamaráda. Díky tomu je antibakteriální, šanci u něj nemají ani plísně. Je vhodný pro použití u dětí, sportovců, alergiků, a dokonce s ním můžete i do sauny.