Prostěradla 200x200 cm

Vyberte si pořádně velké prostěradlo na pořádně velkou manželskou postel. 200x200 cm už je pořádný kus postele, kde najdete spoustu pohodlí. Když u nás objednáte alespoň za 2000 Kč, najdete také dopravu zdarma.

 

Pořádné letiště

Manželská postel jak se patří. To je rozměr 200x200 cm. Nejen, že se tam pohodlně vyspíte i po hádce, ale bez problému se k vám vejdou i vaše děti, pokud je z vlastní postýlky vyžene noční můra. Díky čtvercovému rozměru si také můžete kdykoliv rozmyslet, kterým směrem budete spát, vyjde to nastejno.

 

Jersey či froté?

Prostěradla pro tento typ postele naleznete nejčastěji ze 100% bavlny. Hladké provedení Jersey vyniká svou hebkostí už v základní variantě. Pokud chcete něco extra, vyzkoušejte česanou Mako bavlnu, která je opravdovou přehlídkou jemnosti. Luxusní jersey prostěradlo s lycrou vás zaujme skvělou pružností a odolností.

Froté nemusí být vždy jen ručník, ale i prostěradlo. Toto zpracování bavlny vyniká především vynikající odvodem přebytečné vlhkosti. Pro prostěradlo je to tedy skvělá volba, která nikdy nezklame. Samozřejmě se využívá nižší gramáž tkaniny než pro ručníky a osušky.

Užijte si svou ložnici a svou obrovskou postel s kvalitním novým prostěradlem a nechte se unášet na vlnách kvalitního spánku.