Prostěradla

Vyberte si z kvalitních prostěradel a dopřejte si spánek jako na obláčku. Nejrůznější materiály, nejrůznější barvy a přesto jediná jistota – s prostěradlem od nás budete naprosto spokojeni. Navíc při nákupu nad 1499 Kč získáte dopravu zcela zdarma.

Při výběru prostěradla je třeba zaměřit se na 3 věci. Na to z jakého je materiálu, takového aby vám vyhovoval. Jaký má prostěradlo rozměr, tak aby dokonale sedělo na vaši matraci. V neposlední řadě se zaměřte i na barvu, tak aby vám ladilo s povlečením a celkově zapadlo do vaší ložnice.

 

Podklad pro vaše sny

V první řadě se zaměřte na materiál, máte na výběr hned z několika. Prim hraje bavlna v provedení Jersey a to hned v několika variantách. Není divu, jde o přírodní materiál se skvělými vlastnostmi, je odolný a skvěle odvádí pot. Jersey má vysokou gramáž a jednotlivé varianty se liší zpracováním a případnými příměsemi, které přidávají látce nové vlastnosti. Vyčesáním bavlny vzniká MAKO bavlna, která je jemnější k vaší pokožce, přidáním lycry, neboli elastanu, získává prostěradlo vysoký stupeň pružnosti.

Alternativou k bavlně je velmi populární mikrovlákno. Jde o materiál, který nejvíce oceníte během zimního období, protože má vynikající termoregulační vlastnosti. Nejznámější variantou používanou v oblasti ložního prádla je známý mikroplyš, který dokáže v míře hebkosti i výkonu zastínit jedině mikroflanel. Prostěradla z tohoto materiálu jsou nesmírně příjemná na dotek, jsou extrémně hebká a hřejivá. Po noci strávené na tomto materiálu si budete připadat jako na obláčku.

 

Musí dobře sedět

Abyste se dobře a nerušeně vyspali, tak potřebujete klid. Ten se v noci skládá z několika aspektů a jedním z nich je dobře sedící prostěradlo. Pokud je moc malé nebo moc velké, tak dochází k jeho uvolňování z matrace. Cestuje s vámi po posteli, a pokud vás zrovna neprobudí uprostřed noci, tak vám přinejmenším způsobí šok, když ráno zjistíte, že pod vámi není.

Ujistěte se proto, že znáte velikost vaší matrace, a tím pádem víte, jakou velikost prostěradla zvolit. Správně zvolené prostěradlo bude na posteli držet jako přibité a nesvlékne se ani, když na ní budete skákat. Pokud si rozměry své postele nejste jistí, tak si před koupí raději dojděte pro metr, opravdu se to vyplatí.

 

Prostěradla pro celou rodinu

Roztřídili jsme prostěradla podle věku, díky čemuž snadno a rychle najdete to správné prostěradlo pro vás i vaše ratolesti. Správné prostěradlo zaručí vašim dětem nerušený spánek a vyrábí se i v nepropustných variantách, takže uchráníte matraci před případnou nehodou. 

Nabízíme i praktické chrániče matrací ve velikostech pro „dospělé“ postele, takže se nemusíte obávat poškození matrace, ani když vám vaše potomstvo obsadí vaší postel.

Prostěradlo kromě pohodlí zajišťuje i hygienickou funkci. Chrání matraci před vnikem nečistot a mikrobů. Pokud prostěradlo pravidelně perete, zajistíte si tak čistější a zdravější spánek a omezíte množství alergenů ve svojí ložnici.

158 položek celkem
b4251fa1dd98095 J-32894
Nahoru
Další produkty