Prostěradla dle věku

Pořiďte prostěradlo pro celou rodinu z přehledně roztříděných kategoriích podle věku. Ať hledáte prostěradlo pro sebe, svoje odrostlejší děti i pro ty nejmenší s malými postýlkami, tady najdete to pravé. Navíc při nákupu nad 2000 Kč získáte dopravu zcela zdarma.

 

Prostěradla pro celou rodinu

Pokud chcete vybavit postele pro celou rodinu, právě jste se dostali na to pravé místo. Prostěradla pro dospělé netřeba představovat. Zajímá vás zde především materiál, který vám bude vyhovovat a barva, která musí ladit s povlečením.

 

Musí bavit

U prostěradel pro děti je o něco větší variabilita. Najdete pro ně krásné vzory s pohádkovými bytostmi i jinými hrdiny. Z usínání se tak může stát příjemná a zábavná hra, která vašeho potomka dovede k těm nejúžasnějším snům. Bude se do postele vysloveně těšit. Navíc když dítě spí se svými hrdiny, nikdy ho nemůže dostat žádná noční můra. Dětská prostěradla jsou krásná a jistě mezi nimi najdete favorita právě pro vaši ratolest.

 

Hajá jako andílek

Prostěradla do postýlky pro naše nejmenší členy rodiny, mohou plnit i další funkci, kromě té estetické a komfortní. Takové prostěradlo pro miminko může být navíc nepropustné, takže dojde-li například k protečení plenky, matrace zůstane v suchu. Postačí pak jenom rychle převléknout prostěradlo a miminko může během pár chvil opět nerušeně spinkat.

Vybavte si nejen svoji ložnici, ale i dětský pokoj kvalitními prostěradly a dopřejte si na nich ty nejkrásnější sny.

114 položek celkem
b4251fa1dd98095 J-32894
Nahoru
Další produkty