Prostěradla 200x220 cm

Vyberte si krásné prostěradlo pro vaší prodlouženou manželskou postel. Užijte si to veliké množství životního prostoru, které tam máte, i to že vám z postele nevisí nohy, pokud jste vyšší než 190 cm. Pokud se vám podaří objednávka v hodnotě alespoň 2000 Kč, užijete si navíc dopravu zdarma.

 

Nejkrásnější postel

Rozměr postele 200x220 cm z ní činí dominantu ložnice, které láká k poležení. Povlékněte ji kvalitním prostěradlem, ať je to poležení co nejpohodlnější. Díky tomu, že je postel středobodem vaší ložnice, je skvělé, když i přes den vypadá skvěle. Přemýšleli jste o přehozu? Velmi usnadní stlaní a postel pak vypadá velice luxusně.

 

Bavlna nebo bavlna?

Prostěradla se nejčastěji vyrábí z bavlny a není divu. Je to prodyšný a pevný materiál, který zároveň skvěle odvádí vlhkost. Podle způsobu zpracování můžeme mít hned několik variant prostěradel.

 

Froté

Velice oblíbené je froté. Struktura tkaniny je trojrozměrná a díky tomu je naplno využit její absorpční potenciál. Froté prostěradla jsou jemná na dotek a zároveň naprosto nepřekonatelná v odvádění přebytečné vlhkosti. Jestli máte problém s nočním pocením, na froté prostěradle zůstanete v suchu.

 

Jersey

Pokud hledáte prostěradlo s dokonale hladkým povrchem, vaše volba padne na bavlněné Jersey prostěradlo. Je velice příjemné na dotek a krásně vypadá. Pokud byste chtěli jeho jemnější verzi, sáhněte po česané Mako jersey bavlně. Ta je mnohem jemnější právě díky česání, které srovná konce vláken a vytváří tak hebčí povrch. V případě, že si chcete dopřávat, zaměřte se na Jersey prostěradla s lycrou. Přidáním elastanu jsou mnohem jemnější než klasické Jersey a také mnohem pružnější. Díky tomu déle drží svůj tvar a jen tak se nevytahají.

Jen když je v ložnici všechno dokonalé, můžete zažít dokonalý odpočinek a ty nejkrásnější sny. Kvalitní prostěradlo a povlečení jsou součástí této rovnice. Stačí jen pár kliků.

12 položek celkem