0 Kč

Nákup po telefonu 311 241 111


Rady a tipy

Poznejte tajemství mikroflanelu


Poznejte tajemství mikroflanelu Pokud alespoň trochu sledujete dění ve světě bytového textilu, určitě vám nemohla ujít informace, jak často se v poslední době mluví o mikroflanelu. Toto téma se pravidelně vynoří začátkem podzimu a přetrvává až do jara. Jak je to možné? Co si pod tím mikroflanelem vůbec představit?


Datum zveřejnění: 20.10.2017 ČÍST CELÉ

Pečujte důkladně o své lůžkoviny #2: Povlečení


Pečujte důkladně o své lůžkoviny #2: Povlečení Převlékáte své ložní povlečení pravidelně? Určitě znáte jiné a mnohem zábavnější činnosti, jak můžete trávit svůj drahocenný čas. Těchto vynaložených pár minut navíc má však velký vliv na vaše zdraví. Pusťte se do toho s radostí, udělejte si z této činnosti pravidelný zvyk a staňte se profesionály v péči o své povlečení. Jak? To si povíme v dnešním článku.


Datum zveřejnění: 18.10.2017 ČÍST CELÉ

Chránič matrace - nezbytnost moderní doby?


Chránič matrace - nezbytnost moderní doby? Pokud ve vaší domácnosti ještě nemá každá postel svůj vlastní chránič matrace, nejspíš se k vám ještě nedonesla informace, jak přínosná je jejich funkce. Pojďme si o nich dnes říci základní fakta, která vám pomohou se k tomuto důležitému kroku rozhodnout.


Datum zveřejnění: 16.10.2017 ČÍST CELÉ

Vyznáte se v pracích symbolech?


Vyznáte se v pracích symbolech? Lámete si hlavu nad tím, co znamenají všechny ty prací symboly na štítku vašeho oblíbeného prádla? Tyto piktogramy jsou ze zákona povinnou součástí každého textilního výrobku a informují nás, jak správně daný kousek vyprat. Veškerá toto značení se řídí normami. Jak se v tom má ale člověk vyznat? Pojďme si o tom něco říci a udělat si v tom konečně jasno.


Datum zveřejnění: 13.10.2017 ČÍST CELÉ

Jaké prostěradlo je pro vás to pravé?


Jaké prostěradlo je pro vás to pravé? Nevíte si při nákupu prostěradla rady? Na trhu najdete obrovské množství materiálů, rozměrů, provedení a barev. Lámete si hlavu, co že to je ten mikroflanel, v čem může mít výhodu jersey povlečení a jaké zvolit vhodné rozměry? Odpovědi na tyto otázky a další užitečné informace se dočtete v našem dnešním článku.


Datum zveřejnění: 11.10.2017 ČÍST CELÉ

Na co si dát pozor při výběru polštáře a přikrývky


Na co si dát pozor při výběru polštáře a přikrývky Volba správného polštáře a přikrývky neodmyslitelně patří do seznamu faktorů, které ovlivňují kvalitu našeho spánku. A i když se jejich vzhled schovává pod nádherným povlečením, funkčnost zůstává zachována.


Datum zveřejnění: 10.10.2017 ČÍST CELÉ

Malý průvodce péčí o ručníky a osušky


Malý průvodce péčí o ručníky a osušky Dopřát si relaxační koupel a pak se zabalit do velké, voňavé osušky, znáte? O vzhled a funkčnost ručníků je dobré dbát stejně jako o ostatní součásti lóže. Jak ale zajistit ručníkům a osuškám dlouhotrvající svěžest, hebkost a kvalitu? Umíte s nimi správně zacházet?


Datum zveřejnění: 06.10.2017 ČÍST CELÉ

5 tipů, které vnesou eleganci a luxus do vaší ložnice


5 tipů, které vnesou eleganci a luxus do vaší ložnice Věděli jste, že člověk stráví spánkem přibližně jednu třetinu svého života? Kvalitní postel, matrace, lůžkoviny, povlečení, ale i celý interiér ložnice jsou proto velmi důležité faktory toho, jak se budeme cítit celý následující den. Proto bychom této části našeho domova měli věnovat speciální pozornost.


Datum zveřejnění: 05.10.2017 ČÍST CELÉ

Jak správně prát aneb staňte se profíkem v údržbě povlečení


Jak správně prát aneb staňte se profíkem v údržbě povlečení Každý člověk stráví přibližně třetinu svého života, přesněji okolo 56 hodin týdně v posteli. V povlečení se nám ukládá spoustu odumřelých kožních buněk, potu, prachu a dalších nečistot. Odpadem se rádi živí roztoči a čím více mají potravy, tím více se také množí.


Datum zveřejnění: 04.10.2017 ČÍST CELÉ

Pečujte důkladně o své lůžkoviny #1: Polštáře a přikrývky


Pečujte důkladně o své lůžkoviny #1: Polštáře a přikrývky Postel a celkově ložnice, je synonymem pohodlí, odpočinku a svěžesti. Kromě stránky vizuální, bychom pozornost měli upřít také na čistotu a péči o naše lůžkoviny. Měníte polštáře a peřiny jednou ročně? Nebo snad vůbec? Děláte chybu. Dopřejte svému lůžku správnou péči. Odmění se vám dlouhou životností.


Datum zveřejnění: 29.09.2017 ČÍST CELÉ

Vyberte si vhodné povlečení pro klidný spánek


Vyberte si vhodné povlečení pro klidný spánek Kvalitní a zdravý spánek ovlivňuje ve velké míře naše celkové psychické a fyzické rozpoložení. Zkrátka, když se dobře vyspíte, sršíte optimismem, vtipem a energií. Naopak pokud vstáváte rozlámaní a s nepříjemným pocitem, nejspíš budete na svět koukat trošku skrz prsty. Kvalitu našeho spánku můžeme ovlivnit dobrou matrací, roštem a také povlečením. Jak tedy vybrat správné ložní prádlo?


Datum zveřejnění: 29.09.2017 ČÍST CELÉ