Prostěradla 140x200 cm

Vyberte si prostěradlo pro nejmenší typ manželské postele. Sice je o něco menší než běžné letiště, ale zase k sobě máte blíže. Když vaše objednávka přesáhne 2000 Kč, budete mít blíže i k dopravě zdarma.

 

Nejmenší letiště

Pro páry, které ve své ložnici musí šetřit každý centimetr, je rozměr postele 140x200 cm možná jediná varianta. Je dobré, že se i takto malá letiště vyrábí a je dobré, že i na ně se vyrábí prostěradla, která budou dokonale sedět na tomto atypickém rozměru matrace. Vyberte si z naší nabídky a spěte jako na obláčku.

Pokud v posteli plánujete občas jíst nebo si dát víno, určitě popřemýšlejte o chrániči matrace. Ten může ochránit matraci před případnou nehodou a tak i vás před jejím následným čištěním. A na malém prostoru vaší postele je taková nehoda přece jenom pravděpodobnější.

 

Froté nebo jersey

Není bavlna jako bavlna. Tento materiál má výborné vlastnosti co se týče prodyšnosti i schopnosti odvádět vlhkost. Ty se dají modifikovat jak příměsemi, tak samotným způsobem, kterým je utkána látka.

Jersey je pletenina, která má velice hladký povrch. Jersey prostěradlo, je díky tomu velice jemné a příjemné na dotek. Ve výrobě je možné jersey ještě více zjemnit počesáním a vzniká skvělé Jersey Mako prostěradlo. Když se do pleteniny přidá navíc lycra, vznikají luxusní prostěradla vysoké pružnosti, která dlouho vydrží a skvěle drží tvar.

Froté je jiný způsob zpracování bavlny, kdy vzniká trojrozměrná struktura tkaniny, která má naprosto vynikající absorpční schopnosti. Díky tomu skvěle odvádí přebytečnou vlhkost, udrží spáče v klidu a suchu a nechá mu prostor pro nic nerušené snění.

Vybavte svoje mini-letiště pohodlným prostěradlem 140x200 cm a užijte si pohodlný a útulný pelíšek. Kvalitní prostěradlo je předpokladem pohodlného spánku. I v malé ložnici se mohou zdát velké sny.  

15 položek celkem