Dětské osušky

Vyberte si z velké nabídky osušek a ručníčků pro děti malé, větší i docela dospělé. V obrovském množství nejrůznějších motivů si vybere každý, my vám k tomu přihodíme dopravu zdarma, pokud se vám podaří objednávka v hodnotě alespoň 1499 Kč.

 

Je jich tolik

V obrovském množství motivů si musí vybrat skutečně každý. Máme hrdiny animovaných pohádek pro děti, ale i superhrdiny pro větší děti. Děvčata ocení motivy princezen z Frozen nebo myšku Minie. Najdete ale i Harryho Pottera nebo Hvězdné Války. Nabízíme i sportovní motivy a nejrůznější zvířátka. No přesvědčte se sami, vybírat je opravdu z čeho.

Jestli vás některý motiv vysloveně zaujme, existuje možnost, že k němu budete moci sladit i postel vašeho miláčka. Obdobně pestrý máme i výběr dětského povlečení.

 

Radost nad radost

Pro děti jsou takové roztomilé osušky skvělé, protože se při sušení doslova mohou pomazlit s oblíbeným hrdinou. To vašim dětem udělá radost. Jejich radost je i vaše radost, takže radost budete mít všichni. Vy budete mít radost možná ještě větší, protože si můžete být jistí zdravotní nezávadností osušky, protože většina námi nabízených osušek má certifikát nezávadnosti Oeko-Tex®.

 

Lehké a hebké

Dětské ručníky a osušky jsou ideálním společníkem k vodě nebo k bazénu. Jednak s nimi uděláte parádu a potom mají gramáž kolem 300 g/m2, takže se s nimi cestou tolik nenadřete a svůj účel stejně splní na jedničku, osuší a pohladí. K domácímu použití také nic nebrání.

Jestli hledáte ručník nebo osušku s pořádnou gramáží a elegantnějšího vzezření, ani vás nezklameme. V nabídce našeho e-shopu jsou i kvalitní kousky pro dospělé.

Oživte nejen svou koupelnu, ale i koupaliště nebo pláž originální osuškou, za kterou se ohlédne nejedno závistivé oko. Udělejte radost svým dětem i sobě a pořiďte jim osušku s jejich nejoblíbenějším hrdinou. Nezapomeňte, taková osuška či ručník s veselým motivem je vynikající dárek.

151 položek celkem
Nahoru
Další produkty