Prostěradla 160x200 cm

Vyberte si pohodlné prostěradlo pro vaší postel. Vybírejte z mnoha barev i materiálů tak, aby dokonale souznělo s vaší ložnicí a vždy vás ukolébalo k hlubokému spánku. Pokud se vám podaří objednávka alespoň za 2000 Kč, zaplatíme za vás dopravu.

 

Malé letiště, také letiště

160x200 cm je rozměr zúženého dvoulůžka, které se hodí do bytů a pokojů, kde je méně místa, ale kde přesto chcete mít letiště. Prostěradlo můžete vybírat z mnoha barevných variant podle toho, která vám nejlépe zapadne do vaší ložnice nebo bude nejvíce ladit s vaším povlečením. 

 

V bavlně jako v bavlnce

Při výběru si pozornost zaslouží materiál, ze kterého je prostěradlo vyrobeno. V drtivé většině to je bavlna, ale v různých provedení. Prostěradlo z Jersey bavlny má hladký povrch, je jemné a příjemné. Prostěradlo z Jersey česané Mako bavlny je jeho jemnější a na dotek ještě příjemnější variantou. Konečně Jersey prostěradlo s lycrou, je opět jemnější než základní Jersey a navíc je pružnější, lépe drží tvar a tím pádem i mnohem déle trvá, než se používáním vytahá.

Další oblíbenou variantou bavlny je froté. Tato populární prostěradla našla oblibu hlavně díky jejich skvělým vlastnostem, co se týče odvodu vlhkosti.  Pokud vás trápí noční pocení, froté prostěradlo vás dokáže udržet v suchu. Zároveň u něj můžete regulovat hladkost povrchu. Pokud budete prát s aviváží a necháte volně uschnout, bude velmi hebké. Pokud aviváž nepoužijete a prostěradlo navíc přežehlíte, jeho povrch se zdrsní. Starejte se o něj tedy podle vlastní postelové preference.

 

Když sedí, tak se leží

Při nákupu prostěradla je také velice důležité, aby dokonale sedělo na vaší matraci. Pokud si nejste na 100 % jistí, jaký rozměr doma máte, pohrajte si raději na chvíli s metrem. Rozměry jako 180x200 cm nebo 150x200 cm se od 160x200 cm pouhým okem obtížně rozlišují a je lepší mít jistotu. Pouze prostěradlo, které na matraci dokonale sedí, vám dopřeje nerušený spánek s těmi nejkrásnějšími sny.

Spěte jako na obláčku s novým prostěradlem, které dokonale zapadne do vaší ložnice. Ať už vyberete jakoukoliv variantu prostěradla, můžete si být jistí, že od nás bude vždy kvalitní a skvělé. Přejeme vám dobrou noc.

22 položek celkem