Prostěradla pro dospělé

Vyberte si ideální prostěradlo pro vaší postel i pro sebe. Vybírejte z rozmanitých materiálů, barev i velkostí přesně takové, jaké vám bude dokonale vyhovovat. Pokud u nás nakoupíte alespoň za 2000 Kč, získáte dopravu zdarma.

 

Ať hladí

U prostěradel a obecně u všech lůžkovin je materiál jeden z nejdůležitějších parametrů. Bude to bavlna? Ale v jakém provedení? Froté prostěradlo je skvělé, měkké a skvěle odvádí pot, ale provedení Jersey je zase tak krásně jemné. Nebo se rozhodnete pro mikrovlákno a prostěradlo z mikroflanelu? To je hebké jako obláček a příjemně hřeje. Je těžké se rozhodnout.

 

Ať sedí

Mnohem snazší rozhodování je u rozměru prostěradla, protože ten je zkrátka jasně daný. Kdybyste si nebyli jistí, raději si přeměřte matraci a podle jejích rozměrů vyberte. Eliminujete tak riziko, že se těsně netrefíte a prostěradlo vás bude místo svého účelu obtěžovat.

Ve chvíli kdy se rozhodnete pro materiál a máte jasno i v rozměru, tak už vám zbývá jen vybrat barvu. Řiďte se citem, vezměte v potaz, jaké máte povlečení a v jakých barvách je laděná vaše ložnice. Výběr je potom už jednoduchý, máte to.

103 položek celkem
b4251fa1dd98095 J-32950
Nahoru
Další produkty