Prostěradla pro nejmenší

Vyberte si z nabídky prostěradel do postýlky a zajistěte svému miminku voňavou postýlku a nerušený spánek. Zdravotně nezávadné a pohodlné prostěradlo je základem pro spokojený spánek vašeho miminka. Při nákupu nad 2000 Kč navíc získáte dopravu zcela zdarma.

 

V postýlce jako na obláčku

Při výběru prostěradla pro vaše miminko je nejdůležitější především zdravotní nezávadnost a pak i jak je měkké a pohodlné. Prostěradla v naší nabídce jsou ze 100% bavlny, takže je kvalita a zdravotní nezávadnost zaručena. Díky provedení Jersey máte i jistotu, že prostěradlo bude plně funkční a nanejvýš pohodlné.

 

Vždy v suchu

Skvělou volbou pro výbavu postýlky vašeho miminka je nepropustné prostěradlo. Kvalitativně si nezadá s klasickým prostěradly, ale navíc obsahuje nepropustnou vrstvu, která nepropustí žádnou tekutinu. Tím aktivně chrání matraci v postýlce a v případě protečení plenky nebo úniku jiných tělních tekutin, stačí vyměnit prostěradlo a miminko má postýlku opět čistou.

S prostěradlem si nezapomeňte objednat i pěkné povlečení do postýlky vysoké kvality a dopřejte vašemu děťátku to nejlepší. Dětský pokoj je třeba vymazlit.