Prostěradla pro děti

Vyberte dokonalé prostěradlo pro vaše dítě a proměňte jeho postel v bránu do snových dobrodružství v doprovodu jeho oblíbených hrdinů. Dopřejte vašim ratolestem, aby se do postele vysloveně těšily. My vám při nákupu nad 2000 Kč dopřejeme dopravu zcela zdarma.

 

Kvalita na 1. místě

Prostěradla pro děti nabízíme z kvalitní bavlny. Jde o zdravotně zcela nezávadný materiál, který má výborné vlastnosti. Je jemný a pohodlný, zároveň prodyšný a dokáže účinně pohlcovat případný pot. Vaše dítě tak bude jako v bavlnce a nic mu nebude bránit v nerušeném odpočinku, který obzvláště v době vývinu tak potřebuje.

 

Můžu už jít spinkat?

To možná bude s našimi prostěradly častá věta, kterou od vašich dětí uslyšíte. Prostěradla nabízíme v nejrůznějších vzorech. Za zmínku jistě stojí motivy s různorodými hrdiny z oblíbených dětských příběhů a pohádek. Usínat s nimi bude vždycky krásný zážitek a existuje dobrá šance, že si dítě vezme svoje kamarády na výlet do říše snů a tak si užije spoustu zábavy i ve chvílích důležitého odpočinku. Je skvělé zkombinovat prostěradlo s ladícím dětským povlečením. Vznikne dokonalý set, který bude vaše dítě zbožňovat.

S krásným prostěradlem a povlečením se stane postel výraznou ozdobou dětského pokoje. Potěší tak nejen vašeho potomka, který bude moci spokojeně a nerušeně spinkat, ale i vás, jeho hrdého rodiče, který má radost, že má jeho dítě radost. A to se přeci vyplatí. 

20 položek celkem