Jersey prostěradla

Pořiďte si pohodlná a praktická prostěradla, na kterých je radost spát. Jersey bavlna hýčká vaši pokožku, zatímco odvádí přebytečnou vlhkost, která se na ní vyskytne, a tak udržuje váš spánek v naprostém klidu. Vytvořte objednávku alespoň za 2000 Kč a přidáme vám k lůžkovinám dopravu zdarma.

 

Hladká jako…

Bavlna je vynikající materiál na výrobu prostěradel. Je dostatečně jemná a tím pádem i pohodlná. Zároveň je dostatečně pevná a dobře odvádí vlhkost. Jersey, jinak také známý jako žerzej či úplet, je pletenina o relativně vysoké gramáži s alespoň jednou stranou velmi hladkou. Prostěradla z tohoto materiálu mají díky vyšší gramáži i vyšší odolnost, déle vydrží. Hladká strana jersey je velice příjemná na omak a velmi příjemně hladí vaši pokožku. Prostěradla pak výborně drží na matraci díky gumě všité po celém obvodu.

 

Jedna bavlna, různá prostěradla

Jersey prostěradla nabízíme i v jejich vylepšených verzích. Pokud se úplet upraví ještě počesáním, dojde k narovnání konců bavlněných vláken a vznikne ještě jemnější povrch tzv. MAKO jersey bavlna. Když je třeba dosáhnout vyšší pružnosti materiálu, je možné k bavlně přidat elastan, známý též jako lycra. Vzniká pak pružné jersey prostěradlo s lycrou, které díky své pružnosti lépe a déle drží tvar a na omak je jemnější než obyčejné jersey prostěradlo.

 

Musí sedět za každou cenu

Při výběru prostěradla, kromě barvy, vybírejte především podle rozměru. Pokud si nejste jistí rozměrem vaší matrace, raději použijte metr a rozměr si ověřte. Prostěradlo musí dokonale sedět a být dokonal vypnuté. Když vezmete větší, budou se vám na některých místech tvořit vlny látky, které vás budou ve spánku tlačit. Když vezmete příliš malé, tak budete zápasit při jeho nasazování. Když se vám ho nasadit povede, je velmi pravděpodobné, že se vám svlékne během používání. Jen s dokonale sedícím prostěradlem je možné zažít dokonalý spánek.

Vyberte si jersey prostěradlo a užijte si jeho hladký povrch. Díky velkému výběru barev najdete přesně takové, které zapadne do vaší ložnice a bude se krásně hodit i k vašemu povlečení. Prostěradlo je jedním ze základních stavebních kamenů kvalitního spánku, s námi nemůžete šlápnout vedle. 

56 položek celkem
jersey prosteradlo dvojluzko 200x200cm bile 987719 0
Česká výroba
K-3522101001
Prostěradlo Jersey MAKO 120x200 cm - Bílé T-019056
Nahoru
Další produkty