Povlečení 140x200 cm

Vyberte si z nabídky povlečení pro vaši přikrývku. Hledáte-li rozměr 140x200 cm, tak tady jste správně. Pokud u nás nakoupíte v hodnotě nad 2000 Kč, získáte navíc dopravu zcela zdarma.

 

Nejdřív musí sedět 

Rozměr povlečení je jedno z nejdůležitějších kritérií při jeho výběru. Když se netrefíte do rozměru přikrývky nebo polštáře, můžete si místo pohodlného a příjemného spánku naordinovat pěknou řádku nepříjemných soubojů s přikrývkou prchající uvnitř povlečení. I 10 cm dělá pořádný rozdíl, takže pokud si nejste jistí, tak si přikrývku ještě přeměřte. Ať si zkrátka všechno dobře sedne, vy si pak můžete lehnout a užít si nerušený spánek.

 

Povlečení do každé postele

140x200 cm je klasika mezi rozměry, díky svému univerzálnímu použití. Hodí se jak na jednolůžkové postele pro teenagery, tak do postelí pro moudré stařešiny rodu. Stejně se ale hodí i na manželskou postel, kde tento rozměr využijete při použití dvou přikrývek místo jedné obrovské. Tento rozměr povlečení se tak může hodit do každé ložnice.

Díky tomu, že je tento rozměr natolik univerzální, je samozřejmostí velice široký výběr. Můžete tak dostát všem svým preferencím. Co se týče materiálů, nechybí tak samozřejmě povlečení z bavlny ve svých dalších pestrých variantách, jako je velmi oblíbený a téměř bezúdržbový krep. Kdo má raději teplejší povlečení, tak jistě sáhne po flanelu anebo po povlečení z mikrovláken. 

Dostatečně uspokojíte i svůj vkus, protože povlečení 140x200 cm nabízíme jak ve variantách s motivy, tak i bez nich. Vybírat můžete podle témat a podle vzorů. Jisté je, že najdete povlečení podle vašich představ.

 

Je to ten rozměr?

Popularitu si získali i jiné rozměry jednolůžkového povlečení. Velký pozor si dejte, pokud jste hrdým vlastníkem prodloužené přikrývky, abyste pořídili povlečení 140x220 cm. Kdyby se vám povedlo pořídit menší, je rázem po výhodě. Stejná situace může nastat u přikrývky rozšířené 150x200 cm. Pouhým okem se to špatně odhaduje, ale na vlastní kůži byste rozdíl nepříjemně pocítili.

Vybavte si svou ložnici krásným povlečením, které jí dodá styl, a které vám pomůže k dokonalému spánku a těm nejkrásnějším snům. Vyberte dokonalé povlečení pro vaše lůžkoviny, rozměrem to pouze začíná.

176 položek celkem
Nahoru
Další produkty