Krepové povlečení

Nejprodávanější

Bavlněné krepové povlečení Brillo Renforcé exkluziv 140x200cm
779 Kč –4 %
Původně: 779 Kč  (–4 %)
749 Kč
Detail
22 položek celkem

Jste milovníci čisté bavlny, ale obtěžuje váš žehlení? V tom případě sáhněte po tradičním krepovém povlečení z naší široké nabídky. Krepové povlečení je ze 100% čisté bavlny, která je v konečné fázi speciálně upravena tak, aby bylo dosaženo nežehlivého vlnitého povrchu látky. Výhodou krepu je jeho možnost celoročního použití. Ložní prádlo z krepu je dostatečně savé, zároveň přiměřeně teplé. Kvalitní příze a stálé barvy zajišťují dokonalý vzhled. Oblíbenosti nabývá i díky dlouhé životnosti, kvalitnímu krepu a jeho barvám nijak neškodí časté praní, proto ho zbožňují především maminky s dětmi. Praktičnost krepového povlečení navyšuje rychlé zapínání na zip

Při styku s kůží budete mile překvapeni nerovnou, ale přesto jemnou strukturou takniny. Krepové povlečení na zip máme v široké škále rozmanitých dezénů, k dispozici různé barvy - odstíny zelené, žluté, šedé a mnohé další trendy témbry. Vyberte si standardní rozměr, k dispozici také prodloužené povlečení nebo francouzské povlečení. Vhodné také pro alergiky. Ideální materiál do postele pro lidi trpící lupénkou, ekzémy a svědícími vyrážkami. Před prvním použitím povlečení důkladně vyperte na 60 °C, vždy naruby se zavřeným zipem.

Ty nejkvalitnější kousky krepového povlečení objevíte pod ikonkou - CZ výrobek. Toto povlečení je české a šijeme si ho sami přímo v Petrovích. Látka našich českých krepových povlečení má tzv. nesrážlivou úpravu. Nabídku krepu neustále rozšiřujeme. Veškeré povlečení je zdravotně nezávadné a splňuje podmínky certifikátu kvality.

Život v Petrovicích