Povlečení 150x200 cm

Vyberte si nové povlečení pro vaší rozšířenou přikrývku a užijte si pohodlný a nerušený spánek. Hledáte-li designové povlečení z příjemných materiálů pro rozměr 150x200 cm, u nás si pohodlně vyberete. Pokud nakoupíte alespoň za 2000 Kč, zaplatíme za vás dopravu.

 

Více látky – více pohodlí

Pro někoho je šíře nuzných 140 cm u přikrývky prostě málo. Někdo se rád zachumlá a nasouká podstatnou část přikrývky pod sebe. U přikrývky běžných rozměrů se pak stává, že vám zpod deky kouká kousek zad, což může být nepříjemné. Nepříjemné pocity se nedají moc dobře zaspat, takže buď budete muset každou noc po nalezení ideální usínací polohy, tuto polohu znovu upravovat, tak abyste byli pod přikrývkou celí nebo si pořídíte rozšířenou přikrývku 150x200 cm a budete mít klid. I takovou přikrývku je třeba povléknout a i na vás jsme v naší nabídce mysleli.

 

V rozměru to vězí

Velmi důležité při výběru povlečení je znát rozměr vaší přikrývky. Vždy je tak velice rozumné si před koupí povlečení přikrývku přeměřit. Člověk může být někdy přesvědčen, že má něco jiného, než ve skutečnosti má. Proto před odesláním objednávky vytáhněte metr a pro jistotu si rozměr ověřte. Pokud je to 150x200 cm, jste tady správně.

 

Přikrývka pro každou postel

Rozměr povlečení 150x200 cm se podobně jako jeho užší příbuzný 140x200 cm hodí jak na jednolůžko, tak i v páru na manželskou postel. Ačkoliv je tento rozměr méně běžný, u nás si jistě vyberete. Je libo jemná bavlna nebo na údržbu jednodušší krep? Vyberte si to svoje povlečení a užijte si spánek jako v obláčcích.

Vylepšete vaši ložnici krásným novým povlečením a těšte se do ní jako nikdy před tím. I pro netradiční rozměr 150x200 cm najdete veliký výběr stylových povlečení. Vyberte si to svoje, uložte se do něj a chvíli počkejte, krásné sny už přijdou sami.