Levné povlečení

4 položek celkem

Nechcete za povlečení utrácet majlant, a přesto se chcete v posteli cítit jako v bavlnce? Nic Vám v tom nebrání. Vyberte si z naší nabídky kvalitního a zároveň levného povlečení.

Rozhodujete se, jaký materiál vybrat? Řiďte se svými potřebami. Je vám příjemnější bavlna? Nebo směsová tkanina? Preferujete pastelové barvy, droboučké kytičky nebo geometrické vzory? Ani při výběru levného povlečení se nemusíte omezovat. Vyberte takové ložní prádlo, které je Vašemu srdci nejbližší.

Při výběru povlečení je důležitý výběr materiálu, barva a způsob zapínání. Jinak tomu není ani u levného povlečení. Vyberte si takové, které upokojí Vaše potřeby i touhy.

Kvalitní povlečení by mělo být příjemné na dotek, prodyšné a savé. Přeci se pod ním nechcete koupat ve vlastním potu. Proto nepospíchejte a pečlivě si zvolte takový materiál, který vám bude nejvíc vyhovovat. Bavlna je klasika, ale co zkusit mikrovlákno? Zatímco bavlna je těžší, poměrně dlouho schne a musí se žehlit, povlečení z mikrovlákna uschne coby dup a žehlit ho také nemusíte. Pere se na nižší teploty (30°C) než bavlněné povlečení (60°C) a je lehké jako pírko.

Design volte s ohledem na interiér Vaší ložnice. Zohlednit můžete i vliv barev na naši psychiku. Modrá uklidňuje, fialová také. Zároveň je barvou tajemna. Červená spíš provokuje, růžová je barvou něhy.  Oranžová symbolizuje radost a kreativitu, žlutá zase prozáří váš život. Bílá je symbolem nevinnosti.

I u povlečení platí, že nelze vybírat jen podle ceny. Ne vždy je levné povlečení horší než to dražší. Záleží na výběru materiálu a způsobu zapínání. Knoflíky jsou klasika, malé děti je ale mohou spolknout. Zip zase může škrábat. Záleží jen na vás, jaké ložní prádlo si pořídíte domů.

Vsaďte na své pocity a vkus. Vyberte si kvalitní ložní povlečení za rozumnou cenu. Zohledněte přitom i potřebnou údržbu. Máte čas povlečení žehlit? Jak často převlékáte postel? In je povlečení s nežehlivou úpravou z rychleschnoucích materiálů. I čas jsou peníze. Na to nezapomínejte.

Spíš než na cenu koukejte na gramáž a kvalitu zpracování. Čím je tkanina řidší a průhlednější, tím víc se sráží a zároveň se zkracuje doba, kdy bude vypadat jako nové.