Levné povlečení

Vyberte si z naší nabídky levného povlečení a ušetřete nějaké ty peníze navíc. I u levného povlečení držíme kvalitu vysoko, takže vaše spokojenost zůstává zaručena. Pokud chcete ušetřit ještě více, nakupte si lůžkoviny do zásoby, při nákupu nad 2000 Kč totiž získáte dopravu zdarma.

 

Hodně za málo

I levné povlečení může být kvalitní a krásné. Vyberte si podle materiálu, v nabídce máme 100% bavlnu, která je oblíbená pro své skvělé vlastnosti jako prodyšnost a savost. V povlečení z bavlny si tak vždycky budete připadat tak akorát. Je tak zárukou kvalitního spánku.

Vyzkoušejte povlečení z mikrovlákna. Na dotek je velmi podobné hedvábí, takže získáte pocit naprosto luxusního produktu za velice přijatelnou cenu. Mikrovlákno má své výhody i co se týče údržby. Velmi rychle schne, nemusí se žehlit a velmi dobře udržuje stálost barev, takže vydrží krásné po velmi dlouhou dobu. Nechte se odnést do říše spánku a snů na vlně dokonalé hebkosti a probuďte se odpočatí jako nikdy.

Vyberte si krásné a dostupné povlečení, které se stane ozdobou vaší ložnice. Udělejte si radost a dopřejte si nové hebké povlečení a buďte jako v peřinkách.

25 položek celkem