Povlečení dle materiálu

Vyberte si povlečení podle materiálu, který nejlépe splňuje vaše požadavky. Máte rádi měkké, hřejivé až plyšové povlečení, které vás obejme do náruče jemnosti nebo raději něco tradičnějšího? U nás si vyberete přesně takové povlečení, jaké vám bude dělat radost a podpoří váš nerušený spánek. Navíc když vyberte v hodnotě alespoň 2000 Kč, tak je doprava na nás.

 

Klasika pro každého

Bavlněné povlečení je jednoduše základ. Je velice univerzální, hodí se jak v létě, kdy bavlna příjemně chladí, ale i v zimě kdy vás příjemně zahřeje.

Co se týče pocitu na pokožku, tak můžete vcelku efektivně ovlivnit hebkost bavlněného povlečení. Když při praní nebudete používat aviváž, dosáhnete poněkud hrubšího vjemu, pokud povlečení aviváž dopřejete, bude jemné jako pírko.

Bavlna je prodyšný a savý materiál, takže vám zaručí nerušený spánek. Nebudete se nikdy budit kvůli tomu, že vám povlečení nedovolí dýchat, díky čemuž byste se nepříjemně zpotili. Bavlna všechen případný pot odvede a dopřeje vám nepřerušovaný spánek. 

 

Troška luxusu

Povlečení ze saténu vám dá pocit, že jste na luxusním lůžku, vybaveném těmi nejdražšími tkaninami.

Jedná se o speciálně upravenou, vyčesanou, bavlnu. Satén se tak může pochlubit skvělými vlastnostmi bavlny a zároveň přidat vlastní výhody. Je krásně jemný a lesklý a v létě vás příjemně ochladí. Navíc se díky své struktuře nemusí žehlit.

Zkuste se hýčkat.

 

Zahřeje víc než láska

Pokud hledáte povlečení, které povážlivě zvýší váš tepelný komfort, určitě sáhněte po flanelu nebo po mikrovláknu. Flanel je velmi hutná látka, takže dobře drží teplo, ale zároveň vás nenechá zpocené.  Mezi materiály z mikrovlákna patří například oblíbený mikroplyš, který je přesně takový, jako kdybyste spali obklopení plyšáky, hebký a hřejivý. 

V zimě je to nejlepší čím vybavit vaše přikrývky a polštáře.

 

Když nechcete nikdy žehlit

Když hledáte povlečení, které potřebuje pouze minimum péče, tak je pro vás jasná volba krepové povlečení. Díky svojí přirozeně zmačkané struktuře nepotřebuje žehlení. Stačí vyprat, nechat uschnout a může do postele. Na dotyk bývá drsnější, takže je ideální volbou pro ty z vás, kteří nemají rádi přílišnou hebkost. 

Pokud vás láká nežehlivost a máte rádi hebčí materiály tak nezoufejte, aviváže dokážou zázraky.

Když najdete ideální materiál pro vás, vybírejte povlečení i podle jeho velikosti, aby dobře sedělo a podle tématu, aby dokonale zapadlo do vaší ložnice.

227 položek celkem
Nahoru
Další produkty