Flanelové povlečení

Vyberte si z nabídky našeho flanelového povlečení, které bude něžně hladit vaší pokožku a zároveň vás krásně zahřeje. Dopřejte si příjemný pelíšek, pokud uděláte objednávku alespoň za 2000 Kč, bude doprava na nás.

 

To nejlepší na zimu

Flanelové povlečení je dokonalou volbou pro zimní měsíce. Kromě toho, že je nesmírně příjemné na dotek, má úžasné termoregulační vlastnosti. Bude vás krásně hřát, teplo skvěle drží a tak si celou noc užijete konstantní teplo domova. 

 

Co je vlastně flanel?

Flanel je tkanina ze 100% bavlny, je to tedy zcela přírodní materiál. Bavlna má skvělé vlastnosti, jako je její jemnost a schopnost velmi účinně odvádět přebytečnou vlhkost. Utkáním do formy flanelu si tyto vlastnosti bavlna ponechá. Díky tomu, že závěrečnou úpravou látky je její počesání kovovým kartáčem, který srovná jemné konce vláken na jejím povrchu, získává flanel míru hebkosti, se kterou se obyčejná bavlna nemůže rovnat. 

Díky relativně vyšší gramáži (160-170 g/m2) flanel skvěle hřeje a zároveň zůstává dostatečně lehký, takže vás nebude v noci obtěžovat obtížnou manipulací. Navíc má dlouhou životnost a velmi dlouho drží tvar. Jenom je nutné flanel neprat víc než na 40°C a ždímat pouze na nízké otáčky. Do sušičky určitě nepatří. Výhodou pak je i to, že po usušení můžete rovnou povlékat, flanel není třeba žehlit.

 

Teplo, teplo, teplíčko

Pokud hledáte povlečení pro zimní měsíce, tak je flanel vynikající volba. Možnou alternativou by mohlo být povlečení z mikrovlákna, pokud preferujete umělé materiály. Povlečení z mikroplyše, zahřeje a dopřeje vám pocit, že jste se zachumlali do hromady jemných plyšáků. Povlečení z mikroflanelu má o něco kratší a hustější vlas, takže je ještě o stupeň jemnější než mikroplyš.

 Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv variantu, můžete si být jistí, že v zimních měsících udělají tato povlečení z vaší ložnice místo, na které se budete těšit a ráno je nebudete chtít opustit. Takovému pohodlí vyhřátého pelíšku se totiž odolává jenom těžko.

242 položek celkem
Nahoru
Další produkty