Povlečení dle věku

Pořiďte povlečení pro celou rodinu tak, aby si každý její člen přišel na své. Pro jednodušší orientaci, jsme pro vás rozdělili povlečení do skupin podle věku, zorientovat se v motivech pro různé věkové skupiny nebylo nikdy snazší. Navíc při nákupu nad 1499 Kč je doprava na nás.

 

Hmm…

Asi nejčastější odpověď většiny teenagerů, když se zeptáte, jestli se jim něco líbí. Proto jsme dali dohromady kategorii povlečení pro teenagery, kde najdete nejrůznější motivy zaměřené právě na naše odmlouvavé miláčky. Stačí alespoň trochu vědět, o co se teenager zajímá a nemůžete sáhnout vedle.

 

Kosmonaut nebo princezna?

Děti jsou naše velká radost. Aby měly i ony velkou radost, dali jsme pro vás dohromady povlečení pro děti. Najdete na něm všechny možné pohádkové hrdiny a hrdinky, ale i vtipné kousky, se kterými si vaše děti užijí spoustu legrace. Přikrytím se mohou stát kosmonautem nebo princeznou, anebo se ocitnout v tlamě tyranosaura. Prostě k popukání.

 

Hajej nynej

Mysleli jsme i na postýlky vašich nejcennějších pokladů a dali jsme pro ně dohromady povlečení pro nejmenší. Najdete mezi nimi motivy s hrdiny oblíbených pohádek, ale i motivy ryzí roztomilosti. Samozřejmostí jsou jemné a zdravotně nezávadné materiály, ve kterých bude vaše děťátko hajat jako na obláčcích.

 

Dospělí

Samozřejmě je třeba myslet i na sebe, proto jsme seřadili i povlečení pro dospělé. Kromě stylových vzorů najdete i motivy sportovní, pop-kulturní i jinak zábavné. Netřeba se držet při zemi, ložnice je jen a jen váš prostor.

Díky přehledně roztřízeným kategoriím, vyberete ideální povlečení jak pro vás a vaši ložnici, tak pro vaše ratolesti a jejich dětské pokoje. U nás vyberete kvalitní a krásné povlečení a výsledek bude stát za to.

291 položek celkem
Nahoru
Další produkty