Povlečení

Vyberte si z naší široké nabídky kvalitního povlečení, které vám přinese klidný spánek v každé roční době. Povlečeme vás do povlečení přesně podle vašich potřeb, ať už jsou vaše preference jakékoliv. Navíc při nákupu nad 1499 Kč zaplatíme dopravu za vás.

 

Jak zvolit velikost povlečení

Při výběru vysněného povlečení je základem správně trefit jeho rozměr. Není nic, co dokáže zkazit výpravu do říše spánku tak, jako když se vám posune přikrývka uvnitř povlečení a podaří se vám přikrýt pouze prázdným kusem látky. Následuje nepříjemné dobrodružství, kdy musíte de facto znovu povléknout peřinu, čímž si rozproudíte krev v žilách a pak ne a ne usnout.

Když rozměr trefíte správně, podobná eskapáda vás nepotká. Pokud tedy neznáte přesné rozměry vašich lůžkovin, tak raději začněte tím, že vezmete do rukou metr. Věřte nám, vyplatí se to.

 

Vyberte si materiál, který vám je příjemný

Dalším důležitým parametrem při výběru povlečení je materiál, ze kterého je vyrobeno.

V povlečení budete spát, tak je nejdůležitější jak působí na dotek. Ten kdo má rád povlečení, které bude jeho pokožku zlehka hladit, zvolí jistě bavlněný satén nebo klasickou bavlnu. Kdo má rád heboučké a navíc hřejivé objetí, zvolí materiál jako je flanel nebo mikrovlákno, jako je oblíbený mikroplyš. Pokud jste opačného ražení, a máte raději látku hrubějšího charakteru, je tu pro vás krep.

Pořizujete-li povlečení do pokoje pro hosty, bude vás hlavně zajímat, jestli se daný materiál musí žehlit. V tom případě se vyhněte čistě bavlněnému povlečení, které je jediné, které je třeba žehlit. Na druhou stranu, když vaši hosté uvidí, že jste jim připravili lože s vyžehleným povlečením, mohou to přijmout jako projev úcty.

 

Prohlédněte si naše motivy a barvy povlečení

V neposlední řadě je při výběru důležitý design, motiv, který na povlečení bude. Vybírat můžete například podle věku budoucího uživatele povlečení. Pro děti máme krásná povlečení s motivy pro kluky i holky a nechybí ani populární hrdinové, kteří budou střežit jejich nerušený spánek.

Samozřejmě máme i velký výběr nejrůznějších vzorů, které jsme pro lepší přehled zařadili tematicky. Vkusu se meze nekladou, takže výběr je jen a jen na vás. My věříme, že u nás najdete to správné povlečení, které dokonale zapadne do vaší ložnice a přispěje tak k tomu nejsladšímu spánku.

11 položek celkem