Mikroflanelová prostěradla

Kvalitu spánku ovlivňuje kromě klidného prostředí také kvalitní postel, rošt, matrace, polštář, přikrývka, povlečení a také prostěradlo. Materiálů a rozměrů prostěradel je na našem trhu mraky.

Kvalitní prostěradlo dokáže s naším spánkem zázraky. Prostěradlu musí správně odvádět vlhkost a být příjemná na dotek. Jedním z materiálů, který toto vše splňuje, je mikroflanel. Navíc se snadno udržuje a jeho plusovým bodem je to, že je vhodný i pro alergiky a astmatiky. Dopřejte si spánek jako v bavlnce.

Nejsou to jen lůžkoviny, které přichází do styku s naší pokožkou. Kromě nich je to také prostěradlo, které toho musí opravdu hodně vydržet. Pořiďte si kvalitní prostěradlo, které něco vydrží a zároveň je příjemné na dotek.

I při výběru prostěradla platí, že není mikroflanel jako mikroflanel, bavlna jako bavlna. Kvalita se může lišit, proto věnujte pozornost složení jednotlivých tkanin.

V dnešní době se už nemusíte obávat ani prostěradel s příměsí umělých vláken. Jejich vlastnosti jsou totiž srovnatelné s přírodními materiály. Navíc jim tato umělá vlákna dodávají specifické vlastnosti i vzhled.

Mikroflanelová prostěradla jsou díky vyšší hustotě krátce střižených chloupků příjemná na dotek. Rychle schnou, nepouští vlákna a mohou se pochlubit i skvělými termoregulačními vlastnostmi. I v zimě vám bude příjemně teplo. Bát se jich nemusí ani alergici a astmatici. Perou se na nižší teploty, uschnou cobydup a není třeba je žehlit.

Po celém obvodu je v tunýlku natažená guma, která prostěradlo udrží na místě. Nemění barvu ani nežmolkují. Prostěradla z mikroflanelu jsou oproti mikroplyši, se kterým se často pletou, víc lesklá s hustým, krátce střiženým vlasem. Vybírat můžete z různých barev. Vylaďte svou ložnici dle svých představ.

4 položek celkem