Povlečení 200x200 cm

Vyberte si opravdu pořádně velké povlečení na pořádně velkou přikrývku. Ideální volba pro manželské postele a pro jedince, kteří mají ve spánku nadprůměrné nároky na prostor. Vydejte se na dobrodružství v říši spánku, pokud se vaše objednávka dostane na 2000 Kč, zpříjemníme vám ho ještě dopravou zdarma.

 

Pro společné snění

Rozměr povlečení 200x200 cm je ideální řešení pro manželské postele využívající jednu velikou přikrývku. Díky takové přikrývce můžete s partnerem sdílet společné teplo a jste si během spánku blíž. Když takovou společnou přikrývku vybavíte kvalitním a pohodlným povlečením, budete se spolu tulit jako v bavlnce a zažijete ty nejsladší společné sny.

 

Dopřejte si pohodlí

Vybírejte z oblíbených materiálů jako je klasická bavlna, která je oblíbená pro své univerzální vlastnosti. Je jemná a skvěle odvádí přebytečnou vlhkost, takže pohodlí je zaručeno. Bavlněnou alternativou je krepové povlečení, které má poněkud drsnější strukturu a nemusí se žehlit. Pokud nechcete žehlit a zároveň byste si rádi dopřáli trochu luxusu, tak je tu pro vás bavlněný satén. Je až neuvěřitelně hebký a jemný a bude vaši pokožku dokonale hýčkat.

 

Jen ať sedí

Co se týče rozměrů, tak vždy doporučujeme, si je u vaší přikrývky ověřit a přeměřit. Může se stát, že vlastníte prodlouženou verzi této přikrývky 220x200 cm, aniž byste si to uvědomili. Pokud ano, tak při výběru povlečení záleží na tom, na jakou stranu používáte delší stranu. Pokud si užíváte delší stranu na šířku, vybírejte povlečení 220x200 cm. Pokud delší stranu využíváte na délku, aby vám nekoukaly nohy, tak vyberte rozměr 200x220 cm. Rozměry se liší v orientaci vzorů a v poloze zapínání. Přestože se to tak nemusí jevit na první pohled, rozdíl tam je.

Vytvořte z vaší ložnice hnízdečko lásky a vyberte si to nejkrásnější povlečení pro vaši velikou společnou přikrývku.

3 položek celkem