Povlečení 200x220 cm

Vyberte si prodloužené povlečení na širokou manželskou přikrývku a buďte společně jako na obláčku. Užijte si pohodlí v kvalitním povlečení společně s protějškem svého života. Pokud objednáte alespoň za 2000 Kč, přidáme vám k tomu dopravu zdarma.

 

Záleží, jak se otočí

U prodloužené přikrývky 200x220 cm si můžete vybrat, jestli ji budete používat prodlouženou na nohy anebo její širší stranu využijete spíš v opačném prostoru, aby byla peřina širší. U povlečení v tomto rozměru to tak snadné není, protože má jednak určitým směrem zamýšlený vzor a také zapínání. Pokud byste tedy chtěli použít povlečení 220x200 cm ve stejném směru jako povlečení o rozměru 200x220 cm, mohli byste být zklamaní. Vzor totiž najednou směrově nekoresponduje s polštářky a zapínaní je z nějakého důvodu na boku. Pozor na to.

 

V bavlně jako v bavlnce

Vyberte si ten pro vás nejpříjemnější materiál. Klasická bavlna je pohodlná a skvěle odvádí přebytečnou vlhkost. Nezadá si však s povlečením z bavlněného saténu, které je naprosto luxusní, nepřekonatelně jemné a může se pochlubit všemi pozitivními vlastnostmi bavlny. Navíc je nemačkavé, takže na posteli stále vypadá skvěle a není třeba ho žehlit.

Přidejte vaší ložnici styl s kvalitním a pohodlným povlečením. Pohodlné povlečení vám totiž pomůže ke kvalitnějšímu spánku. Ten pak vede k lepší náladě a ta vede k lepšímu životu. Přitom stačí jen tak málo.