Povlečení pro chalupáře, chalupářské

I když na chalupě přespáváte jen občas, zasloužíte si tam spát v té nejlepší posteli, s kvalitní matrací a povlečením, které vás pohladí po těle. Pro chalupářské povlečení jsou typické klasické vzory a bavlna.

Schválně. Co si představíte, když se řekne povlečení na chalupu? Venkovské motivy kytiček, kostičky nebo geometrické vzory? A co třeba proužky nebo kanafas?

Chalupářské povlečení už dávno není provedeno jen v romantickém duchu drobných kvítků nebo patchworku. Nabízí mnoho barev i stylů. Dodejte své chalupě originální styl.

Stále častěji utíkáme z ruchu velkoměsta a každodenního stresu za klidem na chalupu. Kde jinde bychom se měli pořádně a nerušeně vyspat a načerpat nové síly? Povlečení na chalupu má být praktické, příjemné na tělo a mělo by se snadno udržovat.

Vybírejte ho tak, aby se na tu vaši chaloupku hodilo, podtrhlo její styl a Vy i Vaše návštěvy se tam cítili jako doma.

Povlečení ze 100% bavlny se stále těší velké oblibě a drží se na předních příčkách oblíbenosti i přesto, že se ho snaží vytlačit další materiály. Důvodem určitě je jeho měkkost, prodyšnou i dobrá savost potu. Jedinou nevýhodou je mačkavost a nutnost povlečení žehlit. Naštěstí povlečení nepřevlékáme každý den a na chalupě ještě méně.

V naší nabídce naleznete i bavlnu renforcé, která vám zaručí zářivost barev i při častém praní.  Povlečení z ní je vyrobeno v České republice, pyšní se zárukou České kvality i certifikátem Öko-Test na tkaniny.

Povlečení z mikrovlákna je další, které se hodí na chalupu. Jeho údržba je velmi snadná. Rychle schne a málo se mačká. Je krásně jemné, hebké a stálobarevné. Na dotek připomíná hedvábí. V létě chladí, v zimě udržuje tělesnou teplotu. Je vhodné i pro alergiky.

Ani při výběru povlečení pro chalupáře nejste limitování barvami, a už vůbec ne rozměry. Nabízíme jak povlečení klasických rozměrů, tak prodloužené nebo francouzské povlečení. I na chatě se vyspíte do růžova.

84 položek celkem
Nahoru
Další produkty