Víte, jaké prostěradlo vybrat na léto?

coffee-2676642_1280

Bez dobrého prostěradla se vyspíte napůl – právě prostěradlo nese naši váhu, právě prostěradlo odvádí v noci největší množství potu, kterého během spánku vyloučíme až jeden litr. Vybrat správné prostěradlo pro svoji postel je pro zdravý spánek prostě základ. A v létě to platí dvojnásob. Víte, jaké prostěradlo do teplých měsíců vybrat, aby si co nejlépe poradilo s horkem a vlhkostí?

Bavlna je sázkou na jistotu

Bavlněná (plátěná)  prostěradla jsou v našich ložnicích klasikou – jsou příjemná na dotek, dobře dýchají i sají pot, v horkých nocích chladí. Dříve bývala dostupná většinou jen v jedné barvě (bílé), dnes máte na výběr mnoho odstínů. U nás na e-shopu je máme i v provedení s gumou po obvodu, výborně tak drží na každé matraci. Plátěná prostěradla mají vysokou životnost, jejich údržba je snadná, dobře snášejí i vysoké teploty, můžete je tak bez obav vyvářet a mandlovat.

Bavlněná povlečení – vyberte si

Jersey. Užijte si pohodlí bez žehlení

Perfektní savost, dlouhá životnost a stálobarevnost – to jsou tři hlavní důvody, proč jsou prostěradla z jersey (speciálně upravená 100% bavlna) vidět ve stále více ložnicích. Kromě toho, že v létě příjemně chladí, mají i další velkou výhodu – šijeme je pro vás v nemačkavé úpravě. V létě si tak od žehličky odpočinete. A nejen v létě. Jersey prostěradla jsou určená k celoročnímu použití.

Jersey prostěradla v nabídce:

Chrániče matrací a nepropustná prostěradla

Prostěradlo je základ, který doporučujeme doplnit o chránič matrace nebo jej rovnou nahradit speciálním prostěradlem nepropustným – v létě, kdy se pro mnohé z nás stává postel místem, kde trávíme někdy i většinu dne (ano, máme na mysli lenošení), se snadno stane, že rozlijete svůj oblíbený nápoj na matraci. A nepropustné prostěradlo situaci zachrání.

Chrániče matrací a nepropustná prostěradla – vyberte si