Víte, jaké prostěradlo vybrat na léto?

coffee-2676642_1280

Bez dobrého prostěradla se vyspíte napůl – právě prostěradlo nese naši váhu, právě prostěradlo odvádí v noci největší množství potu, kterého během spánku vyloučíme až jeden litr. Vybrat správné prostěradlo pro svoji postel je pro zdravý spánek prostě základ. A v létě to platí dvojnásob. Víte, jaké prostěradlo do teplých měsíců vybrat, aby si co nejlépe poradilo s horkem a vlhkostí?

Bavlna je sázkou na jistotu

Bavlněná (plátěná)  prostěradla jsou v našich ložnicích klasikou – jsou příjemná na dotek, dobře dýchají i sají pot, v horkých nocích chladí. Dříve bývala dostupná většinou jen v jedné barvě (bílé), dnes máte na výběr mnoho odstínů. U nás na e-shopu je máme i v provedení s gumou po obvodu, výborně tak drží na každé matraci. Plátěná prostěradla mají vysokou životnost, jejich údržba je snadná, dobře snášejí i vysoké teploty, můžete je tak bez obav vyvářet a mandlovat.

Bavlněná povlečení – vyberte si

Jersey. Užijte si pohodlí bez žehlení

Perfektní savost, dlouhá životnost a stálobarevnost – to jsou tři hlavní důvody, proč jsou prostěradla z jersey (speciálně upravená 100% bavlna) vidět ve stále více ložnicích. Kromě toho, že v létě příjemně chladí, mají i další velkou výhodu – šijeme je pro vás v nemačkavé úpravě. V létě si tak od žehličky odpočinete. A nejen v létě. Jersey prostěradla jsou určená k celoročnímu použití.

Jersey prostěradla v nabídce:

Chrániče matrací a nepropustná prostěradla

Prostěradlo je základ, který doporučujeme doplnit o chránič matrace nebo jej rovnou nahradit speciálním prostěradlem nepropustným – v létě, kdy se pro mnohé z nás stává postel místem, kde trávíme někdy i většinu dne (ano, máme na mysli lenošení), se snadno stane, že rozlijete svůj oblíbený nápoj na matraci. A nepropustné prostěradlo situaci zachrání.

Chrániče matrací a nepropustná prostěradla – vyberte si

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení