Chrániče matrací

19 položek celkem

Pořiďte si chránič matrace, který prodlouží její životnost, zvýší hygienický standard vašeho lůžka a zbaví vás strachu, že když se něco vylije, zničí se vám matrace. Navíc pokud u nás objednáte alespoň za 2000 Kč, získáte dopravu zcela zdarma.

 

Zasloužená ochrana

Matrace je mnohdy to nejdražší, co v posteli máte. Samozřejmě když nepočítáme lidi. Aby vám matrace dlouho sloužila, opatřete ji chráničem matrací. Prodloužíte její životnost a ochráníte ji před znečištěním či poškozením. Navíc budete mít jistotu, že vždy spíte v čisté a hygienické posteli.

Chránič matrace by měl být standardní výbavou vaší matrace. Na lůžku se vám bude lépe a klidněji spát. Spolu s prostěradlem tvoří chránič výbornou ochranou bariéru mezi matrací a vámi. Účinně tak chrání vaši matraci před vnikem roztočů, bakterií a jiných choroboplodných škodlivých látek. 

 

Ani červené víno nemá šanci

Stejně dobře bude chránič matraci ochraňovat před průnikem veškerých tekutin. Ať už jde o pot, vylitý nápoj nebo únik moči, vaše matrace zůstane nedotčena a dokonale čistá. Chránič a potřísněné prostěradlo stačí vyprat a postel je okamžitě čistá.

Velká výhoda je to v posteli u malých dětí, kde se může stát, že dojde k nehodě. Vprostřed noci pak nemusíte vymýšlet co s pomočenou matrací. Stačí vám sundat chránič, nasadit nové prostěradlo, převléct potomka a ten může pokračovat ve spánku, hezky v suché postýlce. Ušetříte tím spoustu času a to se obzvlášť v noci počítá.

Až budete chránič matrace prát, učiňte tak na co nejvyšší teplotu, ať máte jistotu, že zničíte všechny mikroby. Můžete pak v klidu a pohodlně spát s jistotou, že jste v dokonale čistém a zdravotně nezávadném pelíšku.

 

Trefit rozměr

Při výběru chrániče matrace se stejně jako u prostěradla zaměřte na to, ať objednáte správný rozměr. Pouze dobře sedící chránič opravdu matraci ochrání. Díky po obvodu všité gumě bude chránič matrace držet na místě a nebude se shrnovat.

Navyšte hygienický standard ve vaší ložnici tím, že získáte snazší údržbu vaší postele. Dokonale hygienickou postel nezískáte pouze pravidelným střídáním prostěradla a povlečení, ale právě přidáním chrániče matrace. Zajistí vyšší čistotu vaší postele a navíc výrazně prodlouží životnost vaší matrace. Spěte v klidu a čistotě a užívejte si jen odpočinek a ty nejspokojenější sny.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení