Saténové povlečení

Jste milovníky luxusních materiálů a chcete si dopřát krásné a kvalitní povlečení s lehkým leskem, módním designem a z přírodního materiálu? Pak volte povlečení z bavlněného saténu. Vyrábí se ze 100% česané bavlny a vydrží vám celé roky. Nabídka saténového povlečení zahrnuje několik barevných variant a rozměrů, stačí si jen vybrat. Povlečení z bavlněného saténu je opatřen praktickými zipovými uzávěry, které si naši zákazníci oblíbili. 

Saténové povlečení ze 100% bavlny se v posledních letech dere na vyšší příčky prodejnosti, přesto že se řadí mezi luxusní materiály a tedy i to, za které si musíte zkrátka připlatit. Zákazníci - nebo spíše zákaznice - na něm oceňují to, že se jedná o nežehlivé povlečení. Zároveň si tento materiál převzal to nejlepší z vlastností 100 % bavlny, a to prodyšnost, jemnost a savost. Toto kvalitní povlečení navíc drží svůj tvar a zachovává barvy po dlouhá léta. Je příjemně hebké na dotek, barvy si drží svůj odstín i při častém praní. Nabízíme ho ve všech rozměrech, vybrat si u nás tedy mohou i dlouháni, kteří upřednostňují prodloužené povlečení nebo zamilované páry, které preferují francouzské povlečení. Stálicí je ale ve standardním rozměru 140 x 200 cm + polštář 70 x 90 cm.

Povlečení z bavlněného saténu perte před prvním použitím na 40 °C na ruby se zapnutým zipem. Při dalším praní perte povlečení vždy odděleně stran všeho prádla. Bavlněný satén ocení i dámy, které dbají o svůj vzhled. Ulehnutí do peřín povlečených do bavlněného saténu vám během noci necuchá zbytečně vlasy, protože po látce vlasy kloužou, vyhnete se tak zachytávání. Menší tření o tkaninu z bavlněného saténu prospívá i pokožce, která je při spaní na hrubším materiálu více zatěžována.

15 položek celkem