Povlečení dle velikosti

Dopřejte si to nejlepší povlečení pro vaše lůžkoviny. Vybírejte podle velikosti, tak aby vaše nové povlečení dokonale sedělo. Udržíte si tak nerušený a klidný spánek, který tolik potřebujete. Navíc při nákupu nad 1499 Kč za vás zaplatíme dopravu.

 

Nejdříve raději metr

Při výběru povlečení je jeho velikost přinejmenším stejně důležitá, jako to z čeho je a jak vypadá. Pokud nebude odpovídat rozměrům vašich lůžkovin, tak se moc dobře nevyspíte, i když bude povlečení sebekvalitnější.

Když se netrefíte a pořídíte menší povlečení, tak budete muset přikrývku na jedné straně ohnout, aby se vešla, tím ale bude nevyvážená a bude nepříjemné s ní manipulovat. To i jen v případě, že si budete chtít deku přitáhnout více ke krku.

Když naopak pořídíte povlečení moc velké, bude v něm přikrývka plavat, bude mít tendenci se „nachumlat“ na jednu stranu, čímž vám vznikne pytel, kde na jedné straně bude celá přikrývka a vám na přikrytí zbyde jenom povlečení.

Raději si svoje lůžkoviny nejdřív přeměřte, ať máte jistotu. Když je vše jak má být, tak se povlečení ani nehne a jediný prostor, který v posteli vznikne, bude ten na krásné sny.

 

Polštářová hrozba

A nezapomeňte na polštář. Pokud je váš polštář rozměrnější, může se stát, že na něj bude povlečení malé. Sice ho tam dostanete, ale vznikne tvrdý objemný špalek, na kterém se moc nevyspíte, a když náhodou ano, tak s pořádným bolením za krkem. Pozor na něj.

Vyberte si ideální rozměr povlečení pro vaši deku a polštář, ať si nepokazíte příjemné chvíle ve vaší ložnici, jen kvůli chybě o velikosti pár centimetrů.

214 položek celkem
Nahoru
Další produkty