Povlečení 220x200 cm

Vyberte si nové povlečení o rozměru 220x200 cm pro vaši prodlouženou manželskou přikrývku. Pokud ji využíváte na šířku tak, že je více deky, o kterou spolu můžete bojovat, jste na správném místě. Pokud u nás objednáte v hodnotě přesahující 2000 Kč, dopravu zatáhneme za vás.

 

Z čeho bude?

Vyberte si ze stylových vzorů i jednobarevného povlečení podle toho, které lépe zapadne do vaší ložnice. Vybrat si můžete z povlečení bavlněných, které vás nezklamou díky své jemnosti a skvělému odvádění přebytečné vlhkosti. Pokud byste chtěli něco víc, dopřejte vaší posteli nádech luxusu za pomoci dokonale jemného saténového povlečení. To vás navíc odmění i tím, že je není třeba vůbec žehlit.

 

Jen to trefit

Dejte pozor, ať máte správný rozměr. U tohoto rozměru povlečení je to méně náročné než u jiných, protože rozměr 200x200 cm je docela dobře vidět pouhým okem, protože se jedná o přesný čtverec. Pokud jedna strana vypadá delší, tak byste měli mít vyhráno a volit pouze podle orientace. Když chcete přikrývku na šířku, vybírejte zde. Pokud chcete mít delší stranu přes nohy, tak se podívejte na povlečení 200x220 cm. Ať jsou vzory a zipy tam, kde mají být.

Vylepšete svou ložnici novým krásným povlečením a udělejte z ní ještě lepší místo pro odpočinek. S povlečením od nás budete spát jako v peřinkách.

32 položek celkem