Povlečení 140x220 cm

Pořiďte si krásné a pohodlné povlečení pro vaši prodlouženou přikrývku na jednolůžko o rozměru 140x220 cm. Stejně dobře se v páru může hodit na prodlouženou manželskou postel. Pokud u nás uděláte objednávku alespoň za 2000 Kč, získáte dopravu zdarma.

 

Klid a nohy v teple

Prodloužená přikrývka je vynikající věc pro všechny dlouhány. S obyčejným rozměrem 140x200 cm se totiž vysokému člověku často stává, že musí spát s chodidly mimo přikrývku. To je samozřejmě nepříjemná věc především v zimním období. Prodloužená přikrývka tento neduh dokáže hravě eliminovat. My jsme pro vás dali dohromady nabídku povlečení, aby prodloužená přikrývka nebyla pouze praktická, ale také krásná a pohodlná.

 

Z čeho to bude?

Vyberte si z nabídky prodlouženého povlečení v různých motivech i materiálech. Vzhled vašeho nového povlečení bude záležet především na vašem vkusu a stylu vaší ložnice. Materiál vybírejte podle toho co vám je příjemnější. Pokud hledáte lehké a jemné povlečení se skvělou schopností absorbovat a odvádět přebytečnou vlhkost, zvolte bavlněnou klasiku. Jestli si rádi dopřáváte, vyzkoušejte dokonale hebký a velice luxusní bavlněný satén. V zimních měsících zase oceníte flanel, který se může pochlubit vynikajícími termoregulačními vlastnostmi.

 

Sedí? Tak si můžete pohodlně lehnout

Nezapomeňte si před koupí ověřit, že přikrývka, které povlečení pořizujete, má ty rozměry, které si myslíte. Občas se může stát, že vám někdo sdělí rozměr na začátku chybně, vy si pak pořídíte nepadnoucí povlečení a místo zaslouženého klidného spánku, budete bojovat s přikrývkou cestující uvnitř povlečení. Raději vezměte metr a ověřte si, že vaše přikrývka není v rozměru 140x200 cm, 150x200 cm nebo v nějakém úplně jiném. To by jistě nepotěšilo.

Dopřejte své ložnici změnu a pořiďte ji krásné nové povlečení, které ji bude slušet. Ona se vám za to odvděčí tím, že vás snadno ukolébá ke spánku a přinese ty nejsladší sny.

22 položek celkem