Dětské povlečení

Postel často bývá dominantou dětského pokoje. Kromě roštu a matrace je součástí postele také povlečení. Dotváří celkový vzhled jak samotného lůžka, tak celého pokoje. Aby se dětem v pokoji líbilo a mohli v něm odpočívat, je třeba jej – se všemi jeho součástmi – přizpůsobit dětskému přání.

Dětské povlečení je v dispozici v mnoha barvách, rozměrech i motivech. Vidí se váš potomek v pohádce Ledové království, Medvídek Pú nebo Cars? Nebo miluje zvířátka všeho druhu? Výběr je široký a splní každé dětské přání.

Aby se děti v pokoji cítili příjemně a bezpečně, naslouchejte jejich přání. Nechte je třeba vybrat povlečení. Dětská pokožka je mnohem citlivější než pokožka dospělých, materiál povlečení by měl být jemný a pokožku nedráždit.

Mezi nejoblíbenější materiál dětského ložního prádla patří bavlna a mikrovlákno. Dětské povlečení dostává pořádně zabrat. Ideální tak je povlečení, které rychle schne a nemusí se žehlit.

Dětské povlečení z bavlny lze používat po celý rok. V perném létě se nelepí na tělo a dobře se pod ním spí. Je hypoalergenní a příjemné na dotek.

Povlečení z mikrovlákna je příjemné na dotek, připomíná hedvábí a neklouže. Není nijak silné, proto rychle schne. Má skvělé termoregulační vlastnosti, takže v létě chladí a v zimě udržuje tělesnou teplotu. Skvěle odvádí vlhkost. Je antibakteriální a vhodné i pro alergiky.

Velikost povlečení přizpůsobte rozměrům polštáře a přikrývky.

Standardní rozměry dětského povlečení

  • Dětská postýlka – polštář 40 x 60 cm a přikrývka 90 x 130 cm
  • Dětská postel – polštář 40 x 60 a deka 90 x 160 cm
  • Běžná postel – polštář 70 x 80/90 cm a přikrývka 140 x 200 cm

Nechte dítě vybrat motiv povlečení. V módě jsou pohádkoví hrdinové a superhrdinové, pro holčičky princezny, pro kluky auta, traktory a vesmírné lodě. K bestsellerům pro naše nejmenší patří Ledové království, Máša a medvěd, Blesk Mc Queen nebo Krteček. Pro dospívající zase sportovní motivy (povlečení s logem fotbalového klubu), nebo zvířátka.

236 položek celkem
Nahoru
Další produkty