3D fototisk

Vyberte si naprosto kouzelné povlečení s 3D potiskem, které originálně oživí ložnici nebo dětský pokoj. Povlečení s fotorealistickými obrázky je velmi pohodlné a příjemné na dotek. Je to skvělý a originální dárek jak pro děti, tak pro dospělé. Pokud vaše objednávka přesáhne 2000 Kč, přidáme jako dárek dopravu zdarma.

 

Realita nebo obraz?

Aktuálním módním trendem je povlečení s 3D tiskem, které je originální a jde s dobou. Nechte na své posteli odpočívat králíčka nebo ježka, staňte se kosmonautem nebo se vydejte za medvědy. 3D povlečení je tak realistické, že se jen těžko věří, že ten tygr na posteli ve skutečnosti neleží.

 

Jemné a hladké

Krásné povlečení s 3D fototiskem oživí vaší ložnici. Vyrábí se pomocí speciální technologie tisku. Na látku se dle virtuální šablony stříkají barvy, a tak vzniká trojrozměrný obrázek. Barvy prostupují až do hloubky jednotlivých vláken, takže můžete povlečení s 3D tiskem bez obav prát tak často, jak potřebujete. Potisk na povlečení není v žádném případě vůbec cítit, takže na omak je stejné jako bavlněné povlečení bez potisku.

Povlečení je vyrobené z jemné a kvalitní 100% bavlny, což vám zajistí klidný a vydatný spánek. Bavlna je totiž prodyšná a skvěle odvádí veškerou přebytečnou vlhkost. Zůstanete tak po celou noc v dokonalém pohodlí.

 

Dárek, který potěší

Povlečení s 3D potiskem je také perfektní dárek pro vaše blízké. Darujte jim štěňátko nebo koťátko, ze kterého budou mít radost, ale které nebudou muset krmit a u kterých nebude nejmenší problém, nechat je celý den o samotě v ložnici.

 

Pro děti to nejlepší

Zkuste dát povlečení s 3D efektem dětem. To totiž nejlépe vynikne na ustlané posteli. Děti tak určitě nebudou chtít nechat svého nového mazlíčka schumlaného v rohu postele, budou mít motivaci k tomu aby si postel ustlali, což je skvělý návyk. A naopak večer může být super povlečení důvodem proč se těšit do postele a jít spinkat bez přemlouvání.

Ať už povlečení s 3D fototiskem pořídíte sobě anebo jako dárek, pokaždé se stane originální ozdobou ložnice nebo dětského pokoje. Navíc je velká radost, se do takové ozdoby zachumlat a užít si nerušený spánek a krásné sny, třeba právě o tom, co je na našem povlečení.

17 položek celkem