3D fototisk

52 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Vybírat ložní povlečení je náročné. Musí ladit s vaší ložnicí, být příjemné na dotek, nedráždit pokožku ani mysl. Aktuálním módním trendem je povlečení s 3D potiskem. Všem 3D vzorům se nejvíc daří na kontrastním podkladě.

Povlečení s 3D tiskem je originální a jde s dobou. Nechte na své posteli odpočívat králíčka i ježka, staňte se kosmonautem, vydejte se za medvědy. 3D povlečení je tak realistické, že těžko uvěříte, že ten tygr v ní opravdu neleží živý.

Krásné povlečení s 3D tiskem oživí vaši ložnici. Vyrábí se pomocí speciální technologie tisku. Na látku se dle virtuální šablony stříkají barvy, a tak vzniknou 3D vzory. Barvy prostupují až do hloubky jednotlivých vláken, proto můžete i povlečení s 3D tiskem bez obav prát tak často, jak potřebujete.

Povlečení je vyrobené z jemného a kvalitního materiálu, což vám zajistí klidný a vydatný spánek. 100% bavlna je skvělá pro své vlastnosti. Prodyšnost a savost jsou její další jména.

3D potisk je moderním doplňkem dnešních ložnic. A je jedno, zda těch dětských, nebo dospěláckým. Ložnici dodá nový styl.

Perte ho na 40°C. Zapíná se na zip. Povlečení s 3D efektem perfektně ozdobí nejen vaši ložnici. Je také perfektním dárkem pro vaše blízké. Nechte je vydat se do Londýna či Paříže, splňte jim přání v podobě obrázku domácího mazlíčka nebo koně alespoň na povlečení. Jsou jako živí.

Náš tip: Pořiďte povlečení s 3D efektem dětem. Nejlíp vynikne na ustlané posteli. Děti tak určitě nebudou chtít nechat svého pohádkového hrdinu nebo vytoužené mazlíčka schumcaného někde v rohu. Možná je tak naučíte i stlát si postel a večer do ní uléhat bez přemlouvání.