Povlečení pro kluky

Vybrat povlečení do klučičího pokoje není vůbec jednoduché. Zatímco malé slečny vám řeknou, co se jim líbí, s kluky je to složitější. Určitě to znáte třeba při výběru oblečení. Stejně těžko jim budete pořizovat i povlečení, ve kterým se jim bude dobře usínat.

Svou roli v tom samozřejmě hraje i věk. Malí kluci vám nadšeně vypráví o pohádkách, které viděli v televizi nebo o hračkách, se kterými si hrají ve školce. Dostat nějakou informaci z dospívajících kluků už je složitější.

V naší nabídce najdete jak povlečení pro malé rošťáky, tak pro velké pány kluky. Vyberte si ze široké nabídky povlečení s motivy klučičích pohádek, filmů, her a se sportovními motivy.

Povlečení pro kluky, se kterým nikdy nešlápnete vedle. Kluci milují autíčka, vláčky, superhrdiny a sport. Mezi bestsellery povlečení pro malé rošťáky patří Strážník Sam, Tlapková patrola, Bořek Stavitel, Mašinka Tomáš a 3D povlečení s traktory nebo závodními auty. Páni kluci se zase vidí ve sportovních hvězdách, obdivují fotbalové kluby nebo Spidermana, Batmana apod.

Dopřejte jim trochu toho luxusu a pořiďte jim povlečení přesně podle jejich vkusu. Jen tak se budou v pokoji cítit dobře.

Při výběru ale nezapomínejte na základní vlastnosti povlečení jako materiál a rozměry. Mezi nejoblíbenější materiály pro dětské povlečení patří bavlna a mikrovlákno. Rozměry volte podle peřiny a polštáře.

Bavlna je klasika, která nikdy neomrzí. Lze ji prát i na vysoké teploty, proto nevadí, když se na ní vylije třeba hrnek s kakaem. Je prodyšná, dobře saje. Jemný dotek 100% bavlny si získá i ty největší drsňáky. Kvalitní spánek přeci potřebuje každý.

Mikrovlákno je jemné jako hedvábí. Po celém náročném dni se v něm klukům bude spát jako v bavlnce. Mikrovlákno je tvořeno velmi malými vlákny, v létě chladí a v zimě udržuje tělesnou teplotu. Je antibakteriální, takže se nemusíte bát, že by se v něm zabydlely bakterie nebo roztoči. Je vhodné i pro alergiky.

171 položek celkem
Nahoru
Další produkty