Kolekce Tlapková patrola

Pořiďte svým dětem povlečení a prostěradla s motivy jejich oblíbené Tlapkové patroly. Nechte je usínat s jejich psími hrdiny s možností, že jim aportují krásný sen. Když vaše objednávka přesáhne hodnotu 2000 Kč, my vám aportujeme dopravu zdarma.

 

S Tlapkovou patrolou do říše snů

Tlapková patrola, v originále Paw patrol, je animovaný fenomén, milovaný dětmi z celého světa. Animovaný seriál si děti prostě zamilovaly, nedávno návštěvností zbouraly kina. Na téma Tlapkové patroly vznikají hračky, oblečení a i povlečení. Ať už z vašeho pohledu je Tlapková patrola jakákoliv, věřte, že vaše dítě bude z jakéhokoliv předmětu s jejím motivem naprosto nadšené.

Máme proto pro vás nabídku povlečení a prostěradel s tématem Tlapkové patroly pro kluky i holky, ze kterých budou vaše děti naprosto nadšené. Usínat se svými oblíbenými hrdiny bude pro vaše ratolesti radost. A co teprve vaše odměna, až uvidíte ten nefalšovaně nadšený výraz v očích vašeho dítěte.

 

Tlapky kam se podíváš

Najdete u nás nejen kvalitní povlečení a prostěradla, ve kterých bude radost usínat. Ale také dětské osušky a ponča s motivy Tlapkové patroly, které vašim dětem pomohou oschnout po každém koupání. Dětský pokoj si mohou děti vyzdobit i polštářky a dekami s Tlapkovou patrolou. Své psí kamarády může vaše ratolest potkávat i v autě ve formě slunečních clonek.

Tlapková patrola má 6 psích členů, jsou to: požárník Marshall, technik Rubble, policista Chase, mechanik Rocky, vodní záchranář Zuma i letecká záchranářka Skye. Jejich páníček je pak kluk Ryder. Překvapte vaše dítě tím, že ta jména znáte a dejte pozor ať na povlečení nebo osušce nechybí právě oblíbený záchranář vašeho dítěte.

Dětský pokoj vaší ratolesti může zářit Tlapkovou patrolou. Především postel s naší pomocí můžete proměnit v kousek Adventure City. Šťastný a zdravý spánek vašeho potomka je pak zaručen.

85 položek celkem
Nahoru
Další produkty