Tlapková patrola

50 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Pořiďte svým dětem povlečení a prostěradla s motivy jejich oblíbené Tlapkové patroly. Nechte je usínat s jejich psími hrdiny s možností, že jim aportují krásný sen. Když vaše objednávka přesáhne hodnotu 2000 Kč, my vám aportujeme dopravu zdarma.

 

S Tlapkovou patrolou do říše snů

Tlapková patrola, v originále Paw patrol, je animovaný fenomén, milovaný dětmi z celého světa. Animovaný seriál si děti prostě zamilovaly, nedávno návštěvností zbouraly kina. Na téma Tlapkové patroly vznikají hračky, oblečení a i povlečení. Ať už z vašeho pohledu je Tlapková patrola jakákoliv, věřte, že vaše dítě bude z jakéhokoliv předmětu s jejím motivem naprosto nadšené.

Máme proto pro vás nabídku povlečení a prostěradel s tématem Tlapkové patroly pro kluky i holky, ze kterých budou vaše děti naprosto nadšené. Usínat se svými oblíbenými hrdiny bude pro vaše ratolesti radost. A co teprve vaše odměna, až uvidíte ten nefalšovaně nadšený výraz v očích vašeho dítěte.

 

Tlapky kam se podíváš

Najdete u nás nejen kvalitní povlečení a prostěradla, ve kterých bude radost usínat. Ale také dětské osušky a ponča s motivy Tlapkové patroly, které vašim dětem pomohou oschnout po každém koupání. Dětský pokoj si mohou děti vyzdobit i polštářky a dekami s Tlapkovou patrolou. Své psí kamarády může vaše ratolest potkávat i v autě ve formě slunečních clonek.

Tlapková patrola má 6 psích členů, jsou to: požárník Marshall, technik Rubble, policista Chase, mechanik Rocky, vodní záchranář Zuma i letecká záchranářka Skye. Jejich páníček je pak kluk Ryder. Překvapte vaše dítě tím, že ta jména znáte a dejte pozor ať na povlečení nebo osušce nechybí právě oblíbený záchranář vašeho dítěte.

Dětský pokoj vaší ratolesti může zářit Tlapkovou patrolou. Především postel s naší pomocí můžete proměnit v kousek Adventure City. Šťastný a zdravý spánek vašeho potomka je pak zaručen.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení