Ručníky

Vyberte si ze široké nabídky bambusových a bavlněných ručníků mnoha barev a atraktivních vzorů. Potěší vás vysokou savostí, hebkostí na dotek a dlouhou životností. Ručník, který dlouho vydrží a dokonale usuší vše, co budete potřebovat, je od vás vzdálen jen pár kliknutí. Když se vám podaří objednávka nad 1499 Kč, budete mít dopravu zdarma.

 

Bavlna nebo bambus?

Bavlněný froté ručník je naprostá klasika, se kterou se setkal úplně každý. Jde o velmi funkční spojení. Froté o vysoké gramáži výborně saje vodu, takže použití jako ručník se vysloveně nabízí. Froté ručník je nadýchaný, jemný na dotek a při utírání vás vysloveně hýčká. Pokud jste zastáncem tvrdých a hrubých ručníků, které pokožku pocitově obrušují, nepoužívejte aviváž a ručník žehlete, tím ztuhne. Pokud naopak chcete, aby vydržel dlouho jemný, dělejte pravý opak, Používejte aviváž a rozhodně ručník nikdy nežehlete.

Bambusové ručníky jsou de facto bavlněné ručníky s 40% podílem bambusové viskózy. To dává ručníku výborné vlastnosti. Je lehčí, dokáže vstřebat až 4x více vody a mnohem rychleji schne. Bambusová vlákna působí antibakteriálně a zabraňují výskytu plísní. Tím je zaručen vysoký hygienický standard. Bambusový ručník je tak ideální volba pro alergiky a jedince s citlivou pokožkou a dokonce ho s sebou můžete vzít do sauny.

 

Aby ručník dlouho vydržel

Při výběru ručníku berte kromě barvy, která dokonale zapadne do interiéru vaší koupelny, v potaz i gramáž materiálu, že kterého je ručník vyroben. Pokud chcete, aby vám vydržel a po pár vypráních se nestal průhledným, hledejte 400 g/m2 a vyšší. To vám zaručí poměrně vysokou jistotu, že jde o kvalitní kus. Navíc čím vyšší gramáž, tím větší hustota látky a tím pádem i vyšší savost.

Vybavte si koupelnu, těmi nejlepšími ručníky. U nás oceníte jak špičkovou kvalitu, tak nádherný vzhled.

24 položek celkem