Ručníky a z bambusové viskózy

Vyberte si ručník z bambusové viskózy a už nikdy nebude chtít obyčejný bavlněný froté ručník. Bambusová viskóza dodává výborné vlastnosti, po kterých každý obyčejný ručník ve skrytu vlákna touží. My víme, že vy toužíte po dopravě zdarma, když se vám podaří objednávka alespoň za 2000 Kč, je vaše.

 

Super-ručník

Bambusové ručníky mají základ v klasickém ručníku. Jde v podstatě o bavlněný froté ručník, ve kterém je 40% podíl bambusové viskózy, která všechno zlepší. Ručník je díky ní sám o sobě lehčí a přitom dokáže absorbovat až čtyřnásobné množství tekutin. A tím to nekončí, bambusová vlákna mají navíc antibakteriální vlastnosti, které váš ručník ochrání před rozvojem zápachu a plísní. To přináší úplně nový hygienický standard. Kdybychom řekli, že normální froté ručník je člověk, tak by ručník z bambusové viskózy byl superhrdina.

 

Ať hodně vydrží

Pro výběr bambusového ručníku jinak platí obdobná pravidla jako pro ručník obyčejný. Kromě barvy se zaměřte především na gramáž. Hodnota nad 400g/m2 vám zaručí, že vydrží v reprezentativním stavu déle než pár vyprání.

Posuňte vaší koupelnu na novou úroveň a vybavte jí ručníkem z bambusové viskózy. Nastolíte tak nový hygienický standard a budete mít jistotu, že máte ten nejlepší ručník, který se dá pořídit.