Froté bavlněné osušky

Vyberte si z velkého množství nejrůznějších motivů froté osušek. Ať už hledáte jednobarevnou klasiku nebo veselý motiv, tady jste na správném místě. Nakupte osušky pro celou rodinu. Pokud se s objednávkou dostanete nad 2000 Kč, budete mít dopravu zdarma.

 

Pořádná osuška, po pořádné sprše

Kvalitní froté bavlněná osuška je základem každé koupelny. Pro osušení po sprše nebo koupeli je ručník příliš malý, proto využíváme pořádnou osušku, se kterou je to snadné. Při jejím výběru se zaměřte na gramáž a pamatujte, že čím vyšší gramáž, tím více vám osuška vydrží a tím lépe bude sušit.

Především větší děti a omladina ocení krásné osušky s nejrůznějšími motivy. Od hudby, přes sport až po válečnou techniku, každý si najde to svoje. Pokud sháníte osušku pro děti, najdete obrovský výběr dětských motivů v příslušné kategorii.

 

Pro sušení je nejlepší

Froté je způsob zpracování bavlny, který jako by byl předurčen k výrobě osušek a ručníků. Díky své trojrozměrné struktuře dokáže absorbovat vysoké množství tekutiny a zároveň je velice měkký a jemný. Díky tomu se k vysoušení našich těl naprosto dokonale hodí.  Použití se pak rozděluje dle gramáže látky. Vysoké hodnoty, 300 a více g/m2 se výborně hodí pro výrobu právě ručníků a osušek. Látka s nižší gramáží pak platí za vynikající prostěradlo.

Vyberte si kvalitní osušku, která se stane nedílnou součástí výbavy vaší koupelny. Vyberte si jednu z osušek s originálním motivem a vezměte ji na pláž, ať uděláte pořádnou parádu.

18 položek celkem
590205a411eb728 J-21TW119