Osušky z bambusové viskózy

Pořiďte si královnu mezi osuškami a objevte kouzlo bambusových vláken v klasické froté osušce. Je lehčí, lépe saje a má antiseptické vlastnosti, prostě výhra v každém směru. V případě, že se vám povede objednávka alespoň za 2000 Kč, vyhrajete ještě dopravu zdarma.

 

Bambusová osuška?

Základ osušky z bambusové viskózy je v klasické bavlněné froté osušce, do jejíž struktury je přidáno 40 % vláken bambusové viskózy. Vzniká tak osuška na pohled téměř stejná, ale s jedinečnými vlastnostmi.

Bambusová osuška je lehčí a jemnější než její čistě bavlněná příbuzná. Dokáže absorbovat až 4x více kapaliny a především má antiseptické vlastnosti, takže odpuzuje viry, bakterie a plísně. Je tedy mnohem zdravější alternativou pro citlivější jedince.

 

Kvalitu především

Při výběru osušky se řiďte stejnými zásadami jako při výběru ručníků. Barva je samozřejmě důležitá, ale zaměřte se i na gramáž. 400 g/m2 a více je záruka vysoké kvality a jistoty, že vám osuška dlouho vydrží.

Posuňte kvalitu svojí očisty na vyšší úroveň a dopřejte vaší koupelně luxusní osušku z bambusové viskózy. Zaručíte si vysoký hygienický standard a budete mít jistotu, že máte jednu z nejlepších osušek, kterou můžete mít.