Dětské povlečení z mikroplyše

Pořiďte svému dítěti to nejjemnější a nejhebčí povlečení. Spát v povlečení z mikroplyše, je totiž jako spát obklopený hromadou těch nejjemnějších plyšáků. Které dítě by tomu mohlo odolat? Když neodoláte vy a vytvoříte objednávku alespoň za 2000 Kč, dostanete od nás dopravu zdarma.

 

Povlečení jako plyšový medvídek

Mikroplyš je jeden z oblíbených materiálů na bázi mikrovlákna. Jedná se o materiál, který je jemný, měkký a hebký, stejně jako oblíbení plyšáci. Zároveň mikroplyš velice příjemně hřeje, takže se nejlépe hodí v zimním období.

Pokud chcete, aby vaše dítě mělo pohodlný, měkoučký a teplý pelíšek, tak je povlečení z mikroplyše ta nejlepší možná volba. Bude spinkat jako v objetí těch nejjemnějších plyšových medvídků. Nerušený spánek a sladké sny jsou zaručeny.

 

Když není zima

Dětské povlečení samozřejmě nabízíme i z tradiční bavlny a to v nejrůznějších motivech jak pro kluky, tak pro holky. Mimo zimní období se jistě budou hodit. Z nejrůznějších motivů budou vaše děti nadšené. Najdete u nás motivy od sportu po animované hrdiny. Co třeba Tlapková patrola?

Vybavte dětský pokoj vašeho potomka povlečením z mikroplyše, díky kterému bude hajat jako v obláčcích. Až okusíte jemnost mikroplyše, bude vás muset vaše dítě vyhánět ze své postele. Ta hebkost je prostě neodolatelná.