Novinky

Soutěž o wellness pobyt

pop_up_cz_3

Soutěž o wellness pobyt

Zdravím ze světa spokojeného spánku. Připravili jsme pro vás soutěž, která vás zavede do světa wellness a relaxace. Pokud toužíte po tom, udělat si čas sami na sebe a užít si víkend plný relaxace, pak jste na správném místě. Soutěž o wellness pobyt je tady!

Proč právě wellness pobyt?

Soutěž pořádáme k oslavě Mezinárodního dne zdravého spánku, který patří 21. březnu. Víme, že kvalitní odpočinek je klíčem ke zdraví. Chceme, aby si jeden z našich šťastných zákazníků mohl dopřát luxusní pobyt plný relaxace a péče o tělo i mysl. 

Jak se do soutěže zapojit?

Zapojení do soutěže je snadné jako zdřímnutí na pohodlném lehátku ve wellness centru. Stačí udělat nákup na našem e-shopu a přidat do své objednávky kód WELLNESS. Tím se automaticky zařadíte do slosování o wellness pobyt a možnost zažít ten nejpříjemnější odpočinek, jaký si jen dokážete představit.

Vaše cesta ke zdravému spánku začíná u nás.

 

Jak se do soutěže zapojit?

Do soutěže se můžete zapojit velmi snadno. Stačí na našem e-shopu nakoupit cokoliv z dětského sortimentu a využít slevový kód CHCININTENDO. Tím se automaticky dostanete do slosování o Nintendo Switch. 

Podmínky soutěže: 

  • Soutěž bude probíhat od neděle 25. 2. 2024 do neděle 6. 3. 2024.
  • Abyste se dostali do slosování o Wellness pobyt, je nutné nakoupit na e-shopu povlecemevas.cz a využít kód WELLNESS. Kód je platí na veškerý sortiment.
  • Slosování proběhne v pondělí 8. 3. 2024. Sledujte nás!
  • Podezřelé nebo podvodné objednávky mohou být vyřazeny. 

povlecemevas-clanek-17.8.-03

 

Tak neváhejte a nakupujte na našem e-shopu cokoliv z našeho sortimentu s kódem WELLNESS a využijte možnost získat úžasný relaxační pobyt.

Držím vám palce!

Váš Motýl Snílek

 

DOBRO týden pro nadaci Radost dětem

pop_up_cz_4

DOBRO týden na e-shopu Povlečemevás.cz

Povlečemevás.cz podporuje nadační fond Radost dětem již 3 roky. Tentokrát jsme se rozhodli prohlásit týden od 11.–17. 9. za DOBRO týden. Z každé objednávky, která u nás v tomto týdnu proběhne, věnujeme 5 % z její hodnoty nadačnímu fondu Radost dětem na pomoc onkologicky a jinak dlouhodobě nemocným dětem a dětem z dětských domovů. 

Jak pomáhá nadační fond Radost dětem

Nadační fond Radost dětem je světlem v životech těch nejzranitelnějších. Pracuje s cílem naplnit sny těžce nemocných dětí a poskytuje podporu těm, kteří se potýkají s těžkou životní situací. Financují léčbu, usnadňují každodenní život a dělají vše pro to, aby byl každý den těchto dětí alespoň o trochu více radostnější. Od roku 2011 pomohli již tisícům dětí.

logo radost dětem

 

Jak můžete pomoci?

Pokud u nás nakoupíte během DOBRO týdne, 5 % z hodnoty vaší objednávky darujeme nadačnímu fondu Radost dětem. Můžete ale přispět také sami a pomoci tak ještě více. Nadační fond má transparentní účet s číslem 26 26 26 66 / 2010, na který můžete zaslat a darovat libovolnou částku a podpořit děti, které se ocitly ve velmi těžké životní situaci.

Rádi bychom poděkovali všem našim zákazníkům za podporu. Bez vás by to nešlo. Děkujeme! Díky vašim objednávkám můžeme společně pomáhat. Pojďte společně s námi šířit DOBRO týden a zvýšit tak podporu nadačnímu fondu Radost dětem, který hrdě plní nelehký úkol. Usnadňuje životy těžce nemocných dětí a dětí z dětských domovů.

Navštivte Radost dětem na jejich webových stránkách: www.radost-detem.cz

Nakupte s 10% slevou a vyhrajte Nintendo SWITCH

pop_up_cz_3

Soutěž o Nintendo Switch

Motýl Snílek vás zdraví ze světa spokojeného spánku. Připravil jsem si pro vás exkluzivní soutěž o herní konzoly NINTENDO SWITCH. Začátek školního roku je za dveřmi a spolu s ním i nová dobrodružství, kamarádi, ale samozřejmě i povinnosti. Proto jsem se rozhodl malým i velkým školákům konec prázdnin zpříjemnit fantastickou soutěží. Náš e-shop si zakládá na tom, aby byl místem, kde naši zákazníci mohou najít nejen kvalitní výrobky, ale také plno radosti a inspirace. Konzole Nintendo Switch je zárukou nespočtu hodin zábavy, vzdělávání a nekonečných dobrodružství. Zároveň bych vám, našim zákazníkům, rád poděkoval za podporu a přízeň. Věřím, že konzole přinese výherci spoustu radosti a společných zážitků s celou rodinou. 

Jak se do soutěže zapojit?

Do soutěže se můžete zapojit velmi snadno. Stačí na našem e-shopu nakoupit cokoliv z dětského sortimentu a využít slevový kód CHCININTENDO. Tím se automaticky dostanete do slosování o Nintendo Switch. 

Podmínky soutěže: 

  • Soutěž bude probíhat od pondělí 21. 8. 2023 do neděle 3. 9. 2023.
  • Abyste se dostali do slosování o Nintendo Switch, je nutné nakoupit na e-shopu povlecemevas.cz v dětském sortimentu a využít slevový kód na 10% slevu. Slevový kód je CHCININTENDO a platí pouze na veškerý dětský sortiment.
  • Slosování proběhne v pondělí 4. 9. 2023. Sledujte nás!
  • Podezřelé nebo podvodné objednávky mohou být vyřazeny. 

povlecemevas-clanek-17.8.-03

 

Tak neváhejte a nakupujte na našem e-shopu dětský sortiment se slevovým kódem CHCININTENDO a využijte možnost získat úžasné Nintendo Switch.

Držím vám palce!

Váš Motýl Snílek