Krepové povlečení

Moderní hospodyňky milují krep. Nemačká se, takže není potřeba ho žehlit. Je prodyšné, takže se hodí i pro ty, kdo se hodně potí. Skvěle odvádí pot a eliminuje tak pocit vlhkosti. Rychle schne, takže ho ocení i rodiče malých dětí, u kterých se ložní prádlo mění opravdu velmi často.

Krep poznáte podle pravidelného střídání jemných a zvrásněných částí. Je třeba si na něj zvyknout, ale jakmile si zvyknete, zjistíte, že lepší ložní povlečení jste si nemohli pořídit. Vyberte si ze široké nabídky barev a motivů. Mezi nejpopulárnější patří romantické květinové nebo geometrické vzory.

Jste milovníci čisté bavlny, ale obtěžuje váš žehlení? V tom případě sáhněte po tradičním krepovém povlečení z naší široké nabídky. Krepové povlečení je ze 100% čisté bavlny, která je v konečné fázi speciálně upravena tak, aby bylo dosaženo nežehlivého vlnitého povrchu látky. Výhodou krepu je jeho možnost celoročního použití. Ložní prádlo z krepu je dostatečně savé, zároveň přiměřeně teplé. Kvalitní příze a stálé barvy zajišťují dokonalý vzhled. Oblíbenosti nabývá i díky dlouhé životnosti, kvalitnímu krepu a jeho barvám nijak neškodí časté praní, proto ho zbožňují především maminky s dětmi. Praktičnost krepového povlečení navyšuje rychlé zapínání na zip. 

Při styku s kůží budete mile překvapeni nerovnou, ale přesto jemnou strukturou tkaniny. Krepové povlečení na zip máme v široké škále rozmanitých dezénů, k dispozici různé barvy - odstíny zelené, žluté, šedé a mnohé další trendy témbry. Vyberte si standardní rozměr, k dispozici také prodloužené povlečení nebo francouzské povlečení. Vhodné také pro alergiky. Ideální materiál do postele pro lidi trpící lupénkou, ekzémy a svědícími vyrážkami. Před prvním použitím povlečení důkladně vyperte na 60 °C, vždy naruby se zavřeným zipem.

Ty nejkvalitnější kousky krepového povlečení objevíte pod ikonkou - CZ výrobek. Veškeré povlečení je zdravotně nezávadné a splňuje podmínky certifikátu kvality.

3 položek celkem